• Marcin Dubieniecki
  Trójmiejski adwokat i mąż Marty Kaczyńskiej to postać o tyle znana, co kontrowersyjna. Syn prominentnego działacza SLD Marka Dubienieckiego, o którym "Polska The Times" pisała, że był współpracownikiem komunistycznej bezpieki, były kandydat na radnego z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej i mało znany prawnik - do czasu wejścia do prezydenckiej rodziny. Niewiele też brakowało, by Marcin Dubieniecki został politykiem PiS.
 • Sejm
  Prokuratura wnosi o trzymiesięczny areszt, a Platforma Obywatelska pyta o związki z PiS-em. Chodzi o mecenasa Marcina Dubienieckiego, który usłyszał wczoraj trzy zarzuty: kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, wyłudzenia ponad 13 milionów złotych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz prania brudnych pieniędzy.
 • Marta Kaczyńska
  Córka pary prezydenckiej zaczyna układać sobie życie na nowo? Marta Kaczyńska nie odkłada swojego drugiego rozwodu i chce po raz trzeci wyjść za mąż - donosi "Fakt", powołując się na rozmowy z politykami PiS.
 • "Dubieniecki nie ma nic wspólnego z PiS"
  Posłanka PiS Beata Kempa uważa, że opisanie przez media sprawy ułaskawienia Adama S., wspólnika Marcina Dubienieckiego, jest niczym innym jak atakiem na pamięć o Lechu Kaczyńskim. Posłanka postuluje, żeby na światło dzienne wyciągnąć wszystkie ułaskawienia, które do tej pory miały miejsce.
 • Polityk PiS o Dubienieckim: Szwagier to nie rodzina
  Tym, co zrobił, już się spalił - tak Andrzej Dera z PiS komentuje w TOK FM medialną działalność Marcina Dubienieckiego. Poseł podkreśla, że mąż Marty Kaczyńskiej nie jest w PiS i nigdy nie był nawet w orbicie jej zainteresowań, nawet jeśli zdradzał ambicje polityczne.
 • Jarosław Kaczyński i Marcin Dubieniecki
  Za atak na moją żonę powinienem rozliczyć się z Poncyljuszem jak mężczyzna z mężczyzną – kwituje Marcin Dubieniecki komentarze posła PJN na temat Marty Kaczyńskiej. Jak zapewnia, "establishment boi się powrotu Jarosława Kaczyńskiego do władzy".
 • "Nie będzie Dubienieckiego na naszych listach" A Kaczyńska?
  "Na pewno na naszych listach, w najbliższych wyborach nie będzie pana Marcina Dubienieckiego" - mówi w RMF FM Joachim Brudziński. Gdyby jednak Marta Kaczyńska chciała wstąpić do PiS i startować w wyborach, to poseł czułby się zaszczycony.
 • Mąż Marty Kaczyńskiej chce do Brukseli. Polski parlament nazywa cyrkiem
  Marcin Dubieniecki, mąż córki Lecha Kaczyńskiego - Marty Kaczyńskiej, deklaruje, że definitywnie nie będzie startował w wyborach do Sejmu. Dubieniecki powiedział w czwartek PAP, że widzi dla siebie miejsce w Parlamencie Europejskim.
 • Konflikt Dubieniecki-Kaczyński? "Chce grać pierwsze skrzypce"
  "Szachuje prezesa Martą", "prezes do męża bratanicy ma ograniczone zaufanie" - takie opinie o Marcinie Dubienieckim wypowiadają politycy PiS. Podobno jest sprawa, której Jarosław Kaczyński nie może wybaczyć adwokatowi.
 • Mąż Kaczyńskiej: W PiS jest wiele miernot
  W PiS jest wielu nieudaczników, miernot, które są klakierami Jarosława Kaczyńskiego tylko po to, by utrzymać się na posadzie posła - uważa mąż Marty Kaczyńskiej. Marcin Dubieniecki ma swoją wizję sytuacji w PiS i przyszłości partii.