• Radosław Cierzniak
  O derbowym meczu z Dundee FC Radosław Cierzniak będzie chciał szybko zapomnieć. Polski bramkarz Dundee United puścił w tym spotkaniu aż trzy gole. W tym jednego, którego Jan Tomaszewski nazwałby "wielbłądem".
 • Radosław Cierzniak
  Radosław Cierzniak podpisał wstępny, dwuletni kontrakt (z opcją przedłużenia na kolejny sezon) z Dundee United. Umowa polskiego bramkarza ze szkockim klubem piłkarskim obowiązuje od lipca.
 • Sebastian Dudek strzela gola w meczu z Dundee
  O awansie Śląska do trzeciej rundy eliminacji Ligi Europejskiej zdecydował fantastyczny gol strzelony przez Sebastiana Dudka. Pomocnik wrocławskiej drużyny umieścił piłkę w samym "okienku" bramki Dundee United.
 • Rok Elsner strzelił pierwszego gola dla Śląska
  Piłkarze Śląska bardzo szybko stracili zaliczę z pierwszego meczu. Po pięciu minutach przegrywali z Dundee United 0:2. Ale ostatecznie to oni zagrają w trzeciej rundzie eliminacyjnej Ligi Europejskiej. Awans im zapewnił fantastyczny gol Sebastiana Dudka.
 • Orest Lenczyk
  W czwartek o godz. 20.45 polskiego czasu Śląsk Wrocław zmierzy się w meczu rewanżowym II rundy eliminacyjnej piłkarskiej Ligi Europejskiej ze szkockim Dundee United. "Dundee na własnym stadionie podniesie nam poprzeczkę" - podkreślił trener Orest Lenczyk.
 • Piłkarze Śląska z Dundee zagrają na trzeźwo
  30 lat temu Śląsk pod wodzą Oresta Lenczyka przegrał na wyjeździe z Dundee United 2:7. Przyczyną porażki był stan piłkarzy Śląska, którzy przed meczem balowali. Cristian Diaz obiecuje, że tym razem historia się nie powtórzy.
 • Orest Lenczyk
  Zdaniem trenera Śląska Wrocław Oresta Lenczyka drużyna Dundee United, z którą wrocławianie zmierzą się w 2. rundzie kwalifikacji LE, to zespół, który "nie będzie łatwą przeszkodą w pucharowej rywalizacji". "Mamy jednak dużo czasu, żeby poznać rywala" - dodał.
 • W Nyobyło się losowanie Europejskich Pucharów
  Śląsk Wrocław zagra ze szkockim Dundee United w drugiej rundzie kwalifikacji piłkarskiej Ligi Europejskiej. Losowanie odbyło się w poniedziałek w szwajcarskim Nyonie.