• Szymon Hołownia
    Szymon Hołownia jako dziennikarz przez 20 lat zajmował się słowem. Jak twierdzi jednak, w pewnym momencie przestał wierzyć, że mówieniem można cokolwiek w ludzkim życiu zmienić i postanowił zająć się czymś innym. W rozmowie z dziennik.pl opowiada, jak Afryka stała się jego drugim domem, czym go urzekła i dlaczego czasem się jej boi.
  • Ewa Ewart
    "Intuicja jest moją najlepszą przyjaciółką i ratuje mnie w wielu sytuacjach, ale w Czeczenii ocaliła życie nie tylko mi, ale i moim kolegom. Jestem absolutnie przekonana, że my byśmy z tamtej jatki nie wyszli cało" - wspomina Ewa Ewart. Dziennikarka opowiedziała nam o niezwykłym przeczuciu, które uratowało ją przed bombardowaniem, zdradziła co czuła, przeprowadzając wywiad z bezwzględnym kolumbijskim terrorystą i czego udało jej się dowiedzieć o Władimirze Putinie, gdy obejmował rządy na Kremlu.
  • Aleksandra Kwaśniewska od kilku lat pracuje jako dziennikarka, przez plotkarskie media wciąż jednak postrzegana jest głównie jako celebrytka. W rozmowie z portalem dziennik.pl, opisała swoje zawodowe plany, odpowiedziała na krytykę Karoliny Korwin-Piotrowskiej i skomentowała zarzuty wobec nowego cyklu jej mamy w "Pytaniu na śniadanie".
  • Czy Internet wyprze tradycyjne media? Kto odpowiada za tabloidyzację mediów? Czy w Polsce istnieje obiektywne dziennikarstwo? Na te pytania, szef "Faktów TVN", Kamil Durczok odpowiedział w rozmowie z portalem dziennik.pl