• Blond następczynie Marilyn: Michelle Williams
  Mężczyźni wolą blondynki i wiadomo to już od czasów Marilyn Monroe. MM oczywiście pozostanie najsłynniejszą jasnowłosą gwiazdą w historii kina (tak, jak "Najbardziej seksowną kobietą XX wieku" wg magazynu "People" czy "Najgorętszą kobietą wszech czasów" – ten tytuł przyznał jej magazyn "Men's Health"). Ma jednak godne następstwo. Oto najwspanialsze blond piękności współczesnego filmu (w naszym rankingu jak najbardziej subiektywnym).
 • Głośne rozstania: Kermit i Piggy
  Piggy i Kermit nie byli pierwsi. Przez Hollywood przetoczyła się w ostatnich miesiącach prawdziwa fala rozstań. Oto gwiazdorskie pary, które powiedziały sobie "żegnaj". Rzecz jasna, żadna z nich nie wytrzymała ze sobą 40 lat, jak słynna żaba i jeszcze słynniejsza świnka.
 • Jessica Alba na gali Met w Nowym Jorku
  Gala Met, a właściwie Costume Institute Gala to największe wydarzenie modowe roku. Impreza charytatywna na rzecz Instytutu Kostiumologii nowojorskiego Metropolitan Museum of Art przyciąga największe postaci show-biznesu. Nad wydarzeniem czuwa sama naczelna amerykańskiego Vogue'a" Anna Wintour, a o zaproszeniu marzą wszystkie gwiazdy. Nie mogło ich zabraknąć na tegorocznej edycji. Na czerwonym dywanie przed słynnym nowojorskim muzeum zjawiły się najpiękniejsze aktorki naszych czasów... I tylko Gwyneth Paltrow odmówiła udziału w "balu ważniejszym niż Oscary".
 • Najpiękniejsze dekolty gwiazd na Złotych Globach 2012
  Piersi ujęte w diamenty, pięknie zdobione wycięcia i dekolty… Strojne aż do bólu i równie drogie suknie na rozdaniu Złotych Globów robiły oszałamiające wrażenie. Podobnie było z wdziękami najpiękniejszych kobiet z pierwszej ligi światowych gwiazd. Atrybuty znanych pań zyskały godną siebie oprawę. Gwiazdy na wyścigi kusiły kusymi dekoltami i wycięciami, które ukazywały i uwypuklały gwiazdorskie wdzięki. To trzeba zobaczyć!
 • Charlize Theron na Złotych Globach
  W mnogości pięknych kreacji na Złotych Globach trudno wybrać te najciekawsze. Uwagę przyciągały między innymi stroje Charlize Theron i Emma Stone. Z kolei Zoey Deschanel zwróciła uwagę oryginalnym… manicure.