• Amerykanie wspierają Spider-Mana
  Obraz "Niesamowity Spider-Man 2" zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office'u.
 • "Niesamowity Spider-Man 2" – szybciej, wyżej, mocniej
  Citius, altius, fortius – szybciej, wyżej, mocniej. Olimpijska maksyma z pewnością przyświecała twórcom drugiej części "Niesamowitego Spider-Mana", ale na szczęście efektowne pojedynki i rozpędzona akcja nie przysłaniają fabuły.
 • Spider-Man powróci jeszcze dwukrotnie
  Jeszcze przed premierą filmie "The Amazing Spider-Man 2" szefowie wytwórni Columbia Pictures zapowiedzieli, że Człowiek-Pająk powróci jeszcze przynajmniej dwukrotnie na duży ekran.
 • "Niesamowity Spider-Man"
  Po zaledwie pięcioletniej przerwie na ekrany kin wraca Spider-Man. Film w reżyserii Marca Webba nie jest jednak kontynuacją cyklu Sama Raimiego. "Niesamowity Spider-Man" to odrębna opowieść, rozpoczynająca nową serię filmów o Peterze Parkerze, studencie, który ukąszony przez radioaktywnego pająka, zostaje obdarzony nadludzką mocą i zaczyna superbohaterską karierę, broniąc mieszkańców Nowego Jorku przed wszelkiego rodzaju potworami.
 • Niemowity Spider-Man w Polsce od 6 lipca
  Twórcy obrazu "Niesamowity Spider-Man" zaprezentowali w sieci niespełna minutowy klip z filmu.
 • Oto nowy, "Niesamowity Spider-Man"
  Nowy zwiastun "Niesamowitego Spider-Mana" rzuca nieco światła na przeszłość Petera Parkera (Andrew Garfield), jego poszukiwania własnej tożsamości oraz relację z Gwen Stacy (Emma Stone). Nie brakuje także scen akcji, między innymi z udziałem Jaszczura (Rhys Ifans). Polska premiera planowana jest na 6 lipca 2012 roku.