• "Niesamowity Spider-Man" – rozrywka doskonała
  Po zaledwie pięcioletniej przerwie na ekrany kin wraca Spider-Man. Film w reżyserii Marca Webba nie jest jednak kontynuacją cyklu Sama Raimiego. "Niesamowity Spider-Man" to odrębna opowieść, rozpoczynająca nową serię filmów o Peterze Parkerze, studencie, który ukąszony przez radioaktywnego pająka, zostaje obdarzony nadludzką mocą i zaczyna superbohaterską karierę, broniąc mieszkańców Nowego Jorku przed wszelkiego rodzaju potworami.
 • Emma Stone i Andrew Garfield na premierze w Berlinie
  "Niesamowity Spider-Man" na ekrany polskich kin trafi 6 lipca. Ale jego uroczyste, europejskie premiery w Londynie i Berlinie są już za nami. Pojawili się na nich twórcy superprodukcji na czele z zakochaną (tak na ekranie, jak w życiu) parą Emma Stone i Andrew Garfield. Oto fotograficzne relacje z tych wydarzeń...
 • Spider-Mana wpadł na premierę swoich przygód w Tokio
  Nowy Spider-Man podbój kinowych ekranów zaczął od Azji. W środowy wieczór, 13 czerwca, odbyła się uroczysta premiera filmu Marca Webba w Tokio. Na czerwonym dywanie pojawił się reżyser superprodukcji, odtwórcy głównych ról – Andrew Garfield, jego dziewczyna (filmowa i osobista) Emma Stone oraz Rhys Ifans, ale wpadł także sam Człowiek-Pająk. I właśnie on zrobił największe wrażenie!
 • Oto nowy, "Niesamowity Spider-Man"
  Nowy zwiastun "Niesamowitego Spider-Mana" rzuca nieco światła na przeszłość Petera Parkera (Andrew Garfield), jego poszukiwania własnej tożsamości oraz relację z Gwen Stacy (Emma Stone). Nie brakuje także scen akcji, między innymi z udziałem Jaszczura (Rhys Ifans). Polska premiera planowana jest na 6 lipca 2012 roku.
 • Andrew Garfield – nowy, lepszy model Spider-Mana
  W internecie pojawiły się kolejne zdjęcia z planu nowego filmu o Spider-Manie.