• Służące
  "Służące" były wielkim hitem za oceanem, a są jednym z faworytów w oscarowej gonitwie. Ekranizacja powieści Kathryn Stockett to historia niepokornej kandydatki na dziennikarkę (Emma Stone), która wpada na pomysł przeprowadzenia obszernego wywiadu ze służącymi z zamożnych rodzin. Efekty szczerych rozmów wywołują skandal. Obraz Tate'a Taylora to kino wzruszające i poruszające losem czarnoskórych kobiet z amerykańskiego Południa lat 60. Genialnie zagrały je Viola Davis i Octavia Spencer. W kinach od 4 listopada.
 • Emma Stone w "Kocha, lubi, szanuje"
  Młoda gwiazda nie boi się ról, w których nie wygląda najlepiej. W przeciwieństwie do wielu gwiazd Hollywood aktorka chętnie wygłupia się przed kamerą, stroi miny i pozwala sobie na zabawne charakteryzacje.
 • Emma Stone ubrana w komedii "Kocha, lubi, szanuje"
  Emma Stone nie rozbierze się przed kamerą. Aktorka bardzo liczy się z opinią swojego taty, dlatego woli się nie narażać.
 • Emma Stone wśród kasowych "Służących"
  Ekranizację powieści Kathryn Stockett trzeci tydzień z rzędu zajmuje szczyt amerykańskiego box office'u.
 • 7 października "Służące" zagoszczą w naszych kinach
  "Służące" – niespodziewany hit za oceanem (w dwa tygodnie film zarobił 71,8 milionów dolarów) są ekranizacją powieści Kathryn Stockett o niepokornej kandydatce na dziennikarkę, która przeprowadza wywiad z czarnoskórą służącą jednej z białych rodzin, łamiąc panujące zasady. Efekty szczerych rozmów wywołują falę poruszenia w lokalnej społeczności. W roli głównej – Emma Stone, a u jej boku m.in. Viola Davis, Octavia Spencer, Chris Lowell, Bryce Dallas Howard, Jessica Chastain oraz David Oyelowo. 7 października "Służące" zagoszczą w naszych kinach.