• Para w łóżku
  Wyboru stroju, w którym śpimy, dokonujemy oczywiście zgodnie ze swoim gustem i upodobaniami, aktualnym humorem i stanem ducha. Myślimy też o sytuacji, w jakiej piżama będzie nam potrzebna – inną wybierzemy na romantyczną noc we dwoje, a inną na wypad w góry. Strój nocny wybieramy jednak także podświadomie. To w czym śpimy, mówi bardzo wiele o nas samych. Czy wiesz, co Twoja piżama mówi o tobie? Krótko mówiąc: z kim sypia twój facet.
 • Kochankowie
  Katarzyna Pawlikowska przeprowadziła badania, z których wynika, że kobiety w wolnym czasie wolą poczytać książkę, mężczyźni zaś wybierają seks.
 • Anja Rubik
  W minioną środę w księgarniach pojawiła się książka "#sexedpl rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie". Modelka chce, aby publikacja służyła młodym ludziom (ale nie tylko im) jako podręcznik rzetelnej edukacji seksualnej, której brakuje w szkołach. 1000 egzemplarzy książki zostanie rozesłanych do losowo wybranych szkół, aby poinformować ich grona pedagogiczne o jej istnieniu. Anja liczy się z tym, że część z nich trafi do koszy na śmieci, a część zostanie odesłana do wydawnictwa. ... Nie zniechęca jej to jednak do działań na rzecz edukowania młodzieży - i Polaków w ogóle - w sprawach seksu...
 • Zdrada
  Sytuacja, w której mężczyzna ze skłonnościami homoseksualnymi jest w związku z kobietą, to bardzo trudne doświadczenie dla nich obojga.
 • Para na randce
  Mężczyznom zaakceptowanie tego rodzaju związku przychodzi zdecydowanie łatwiej...
 • Namiętność
  Temperaturę uczuć i namiętność trzeba podsycać każdego dnia – niezależnie od tego, czy związek trwa pół roku, 10 czy 20 lat. Warto więc nieustannie zaskakiwać bliską osobę, zdobywać ją na nowo i eksperymentować w sypialni. Podstawą powinna być jednak szczera rozmowa o potrzebach i odczuciach partnera/partnerki. To niewątpliwie pomoże zbudować potrzebną w związku bliskość i intymność.
 • Para w łóżku
  Rutyna i codzienność zabijają spontaniczność, fascynację i pożądanie. Seks z czasem powszednieje, a partner zaczyna być bardziej przyjacielem niż kochankiem. Seksuolodzy przekonują jednak, że długotrwały związek również może być tak ekscytujący i namiętny jak przez kilka pierwszych miesięcy. Wszystko zależy od nastawienia partnerów. Pomimo nawału obowiązków zawsze trzeba znaleźć czas na bliskość, czułe słowa i romantyczne chwile uniesień.
 • Zbigniew Lew-Starowicz
  Niedawno na rynku ukazała się nowa książka profesora Zbigniewa Lwa-Starowicza zatytułowana „Wszystko da się naprawić”. Znakomity polski seksuolog i psychiatra przekonuje w niej, że nie warto poddawać się modnemu obecnie trendowi „szybkiej zamiany partnera na lepszy model”, gdy w związku pojawiają się jakiekolwiek problemy. W rozmowie z nami profesor wyjawia jednak, że są takie przypadki, w których nie zdecydowałby się na podjęcie terapii z parą. O to, jakie to sytuacje i z jakimi nowymi problemami muszą sobie dziś radzić partnerzy, a także, dlaczego zdradzone kobiety radzą sobie lepiej niż mężczyźni, pyta Marta Jarosz.
 • Jolanta Kwaśniewska
  Jolanta Kwaśniewska zdradziła, że z powodu nowej książki Hanny Bakuły niektórzy przyjaciele już zdążyli obrazić się na autorkę. Była pierwsza dama jest w trakcie lektury i choć nazywa ją obrazoburczą, to książka bardzo jej się podoba.
 • Jakie kobiety zdradzają najczęściej?
  Tym razem przejrzałyśmy fora internetowe dla mężczyzn. To tam panowie bardzo często żalą się na swoje nieudane związki i niewierne partnerki. Z doświadczeń, którymi zdradzeni internauci dzielą się w Sieci, stworzyłyśmy listę 5 typów kobiet, które zdaniem pokrzywdzonych facetów są najbardziej skłonne do skoków w bok. Oto ona.