• Farbowanie włosów
  Uzyskanie wymarzonego koloru na czuprynie to jedno, a kondycja włosów - drugie, nie mniej ważne.
 • Farbowanie włosów
  Która z nas nigdy nie skusiła się na samodzielną koloryzację włosów? Zmiana naszego wizerunku bez wizyty w salonie fryzjerskim to spora oszczędność. Dodatkowo większość kobiet nie przepada za swoim naturalnym kolorem, inne zaś uwielbiają eksperymentować, a niektóre z nas pod ulubionym kolorem farby ukrywają efekty upływającego czasu. Niezależnie od powodu, farbowanie włosów na własną rękę to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów. Jednak żeby efekt sprostał oczekiwaniom i długo był zadowalający, warto zastosować się do kilku prostych zasad.
 • Farbowanie włosów
  Warto choć raz spróbować, jak działają.
 • Kobieta farbująca włosy
  Włosy farbowane wymagają wyjątkowej troski. Podstawą ich pielęgnacji powinny być łagodne kosmetyki do włosów po koloryzacji. Raz w miesiącu włosy należy też poddawać się dogłębnemu oczyszczeniu oraz regeneracji w salonie fryzjerskim. Dzięki temu włosy zachowają zdrowie i urodę, a kolor będzie trwalszy i bardziej lśniący.
 • 1. NIE KAŻDA MOŻE BYĆ BLONDYNKĄ
  - Przychodzi baba do fryzjera z żółtymi włosami i... oczekuje cudu. Wcześniej farbowała włosy byle czym, spaliła je, a my mamy to naprawić. Tylko jak?! Fryzjer to nie czarodziej – wścieka się Oskar Bachoń, znany hair & make-up designer, nasz ekspert od wytykania błędów w pielęgnacji i stylizacji włosów. Chcesz mieć piękne włosy, lepiej posłuchaj Oskara!
 • Kobieta farbująca włosy
  Kobiety, które mają włosy cienkie, łamliwe i skłonne do wypadania, powinny postawić na półtrwałą koloryzację środkami, które nie zawierają amoniaku. Na rynku dostępnych jest coraz więcej takich produktów. Efekt takiego zabiegu utrzymuje się krócej niż w przypadku trwałego farbowania, ale użyty w tym celu środek nie osłabia struktury włosa.