• Ferie zimowe
  Młodzi ludzie z utęsknieniem wyczekują zimowej przerwy. Po miesiącach ciężkiej pracy i zdobywaniu nowych umiejętności w szkole, przychodzi czas na zaplanowanie wyjazdu marzeń. Uczniowie, a w szczególności ich rodzice stają przed trudnym wyborem – wycieczka krajowa czy podróż za granicę, regeneracja czy czas spędzony aktywnie? A może ferie to najlepszy moment na sprawdzenie i rozwijanie pasji młodych ludzi?
 • Narty
  Według ankiety przeprowadzonej przez wyszukiwarkę KAYAK.pl 13 proc. Polaków planuje wyjazd na narty w tym sezonie. Serwis sprawdził, które ośrodki zimowe są najpopularniejsze oraz przedstawia przydatne informacje o cenach lotów, hoteli i infrastrukturze narciarskiej zebrane w zimowej edycji Przewodnika Travel Hacker.
 • Ferie zimowe
  Bożonarodzeniowa przerwa świąteczna, która rozpoczęła się w szkołach 22 grudnia, potrwa do 1 stycznia. 2 stycznia uczniowie wrócą do szkół. Niedługo po przerwie zaczną się zimowe ferie szkolne.
 • Tak wygada okien kolejki podróż zaśnieżonymi Bieszczadami
  Nawet 300 osób w każdą środę i sobotę podczas tegorocznych zimowych ferii szkolnych podróżuje Bieszczadzką Kolejką Leśną. "Zainteresowanie jest większe niż przed rokiem" - powiedział prezes fundacji zarządzającej kolejką wąskotorową Mariusz Wermiński.
 • Zimowy wypoczynek rozłoży się tym razem tylko na dwa miesiące: styczeń i luty. Ferie zimowe 2016 odbędą się dokładnie pomiędzy 18 stycznia a 28 lutego 2016 roku.