• Robert Kubica
  Nie wiadomo, kiedy Robert Kubica wróci do ścigania, ale w Ferrari robią wszystko, by nastąpiło to jak najszybciej. Mimo że Włosi oficjalnie nie zatrudnili jeszcze polskiego kierowcy, nie kryją tego, że bardzo im na nim zależy.
 • Robert Kubica
  Czy to może być hit, który wstrząśnie listami przebojów? Posłuchajcie piosenki na cześć Roberta Kubicy i sami oceńcie.
 • Robert Kubica
  Nasz kierowca może spać spokojnie. Miejsce w jego teamie czeka na niego. "Nie jest istotne, kiedy Robert Kubica po wypadku i trzech operacjach będzie mógł wrócić do Formuły 1. Poczekamy na niego rok, czy dwa. Czas nie jest tu ważny" - uważa lekarz teamu Lotus Renault Riccardo Ceccarelli.
 • Robert Kubica
  "Brak nowych informacji na temat stanu zdrowia Roberta Kubicy, przebywającego od 6 lutego w szpitalu w Pietra Ligure, wynika z tego, że kuracja po 3 operacjach przebiega pomyślnie, ale trwa powoli i wymaga cierpliwości" - wyjaśnił rzecznik szpitala Roberto Carrozzino.
 • Robert Kubica
  Rywale i koledzy z Formuły 1 nie zapominają o Robercie Kubicy. Na oficjalnym serwisie Formuły 1 umieszczono specjalny film poświęcony naszemu kierowcy. Przed kamerą stanęli praktycznie wszyscy kierowcy i życzyli Polakowi szybkiego powrotu do zdrowia.
 • Auto Kubicy po wypadku
  Robert Kubica wraca do zdrowia po wypadku na trasie rajdu. Czy Polak w przyszłości dalej będzie ścigał się poza torem? Powstrzymać przed tym ma go szantaż - uważa szef Formuły 1.
 • Robert Kubica
  Dopiero za 3-4 tygodnie Robert Kubica rozpocznie prawdziwą rehabilitację - wynika z informacji napływających ze szpitala w Pietra Ligure we Włoszech, gdzie przebywa polski kierowca Formuły 1 od wypadku jaki zdarzył się podczas rajdu Ronde di Andora 6 lutego.
 • Kiedy Kubica wróci na tor? Lekarze odpowiadają
  Lekarze ze szpitala w Pietra Ligure poinformowali, że wstępna rehabilitacja, którą już przechodzi Robert Kubica po trzech skomplikowanych operacjach, mimo dobrych efektów nie daje jeszcze odpowiedzi na pytanie, czy będzie mógł powrócić do wyścigów.
 • Kubica już ćwiczy rękę. "Wraca do zdrowia"
  Przebywający w szpitalu Santa Corona w Pietra Ligure Robert Kubica rozpoczął we wtorek rehabilitację prawej ręki. Według lekarzy stan psychiczny kierowcy Formuły 1, który wraca do zdrowia po ciężkim wypadku, jest bardzo dobry.
 • Robert Kubica po wypadku
  Robert Kubica będzie miał do swej dyspozycji w szpitalu w Pietra Ligure niezwykle nowoczesne centrum rehabilitacyjne, w którym wykorzystuje się także roboty - poinformował lokalny dziennik z Savony.