• Projektant Jeremy Scott po raz pierwszy w Polsce!
    Ten światowej sławy projektant mody pojawi się w październiku podczas Fashion Week Poland. Na wybiegu zobaczymy jego najnowszą kolekcję. Ubrania będą dostępne do kupienia w ramach pop-up store.
  • Jesień w mieście: freestyle’owa kolekcja adidas Originals na jesień i zimę
    Aktywne miejskie życie. Ma być przyjemnie, modnie i w towarzystwie paczki znajomych. Oto inspiracje marki adidas Originals przy tworzeniu nowej kolekcji ST na sezon jesień-zima 2011. Znany styl adidasa łączy się ze stylistyką skate. „Rządzi” freestyle, sportowy styl i codzienny komfort. Swoją kolekcję marka dedykuje młodym – w szczególności tym, którzy lubią miejskie sporty i cenią wygodę, lubią skakać BMX’ach, śmigać na desce czy zwyczajnie spędzać czas ze znajomymi. W sezonie jesień-zima 2011 adidas Originals proponuje wygodne bluzy w stylu hoodie, T-shirty z ciekawymi grafikami, kolorowe buty i ciepłe kurtki. Żywe kolory nowej kolekcji mają równoważyć ponurą kolorystykę jesieni i zimy oraz miejskich przestrzeni. Klasyczne kolory jesiennych kreacji - granaty, szarości i brązy – ożywiane są kolorowymi aplikacjami. W butach rządzą wariacje na temat klasycznych propozycji Adidas, inspiracje płynące z obuwia dla skate’ów, a w propozycjach damskich - bardziej stonowane, pastelowe barwy. Oto kolekcja!
  • Freestyle w kolorze: sportowa moda na lato od Adidas Originals
    Luz, wygoda i soczyste kolory. To one będą rządzić latem na naszych ulicach. Tym trendom nie oparła się marka adidas Originals w swojej kolekcji mody freestyle’owej ST. W szerokiej gamie ubrań, butów i dodatków znajdziemy sztandarowe stylizacje a la skate. Buty na grubych wulkanizowanych podeszwach z charakterystycznym wzmocnionym przodem, które przyprawiają o kolorowy zawrót głowy. Znajdziemy także ubrania typowe dla stylu „hoodie”, czyli obszerne lub dopasowane bluzy z kapturem połączone z oryginalnymi grafikami w stylu graffiti oraz bezrękawniki w mocnych kolorach i charakterystyczną koniczynką z przodu. Do tego – ozdobione grafikami T-shirty w mocnych kolorach i luźne sukienki z dużymi wycięciami na szyi oraz ramionach pozwalające na swobodny ruch. Zobaczcie barwną kolekcję!