• Rafał Trzaskowski
    To w stu procentach wina PiS. To przez to, co PiS robi w Polsce te pieniądze będą mniejsze i przez to, że nie potrafi zbudować koalicji, bo tylko i wyłącznie ogranicza się do budowania relacji z Węgrami - powiedział w „Kropce nad i” w TVN24 Rafał Trzaskowski.
  • PiS chce, by prokuratura zbadała wydatki Platformy na garnitury premiera i sukienki jego żony. Poseł Marcin Mastalerek zapowiedział, że złoży do prokuratury zawiadomienie w tej sprawie.
  • "Czasem mam wrażenie, że jest pan jak Neron. Tak bardzo pan kocha Polskę, że postanowił ją pan spalić" - rzucił do Donalda Tuska z mównicy sejmowej poseł PiS Krzysztof Szczerski. W czasie dzisiejszej debaty na temat wyników szczytu budżetowego UE i paktu fiskalnego jest on zdecydowanym zwycięzcą w batalii na chwyty retoryczne.
  • Premier wyruszy w Polskę, by rozmawiać z ludźmi o tym, jak dobrze wykorzystać fundusze unijne. W specjalnym wystąpieniu, wyemitowanym w TVP1, Donald Tusk poinformował, że w najbliższych miesiącach wyruszy w tym celu w podróż po kraju.