• "Igrzyska śmierci" teraz na DVD
  Jeśli ktoś narzeka na poziom współczesnej literatury młodzieżowej – a co za tym idzie także adaptacji filmowych – powinien sięgnąć po "Igrzyska śmierci" według książki Suzanne Collins.
 • Nowe "Igrzyska śmierci" w listopadzie 2013 roku
  Zakończyły się rozmowy w sprawie stanowiska reżysera kontynuacji "Igrzysk śmierci" – "Catching Fire". Rywalizację wygrał najmocniejszy kandydat ostatnich tygodni: Francis Lawrence ("Jestem legendą").
 • Igrzyska śmierci
  "Igrzyska śmierci" to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji roku. Adaptacja megabestsellera Suzanne Collins ma odnieść sukces jeszcze większy niż saga "Zmierzch". Szanse są spore, bo to bardzo dobre kino, wśród nastoletnich widzów już zapanowała "igrzyskomania", a znawcy rynku przewidują, że film Garry'ego Rossa będzie miał największe otwarcie w historii amerykańskiego kina i w pierwszy weekend na ekranach zarobi rekordową kwotę 130, a nawet 140 milionów dolarów.
 • "Igrzyska śmierci" – miłość w czasach tyranii
  "Igrzyska śmierci" – adaptacja pierwszego tomu bestselerowej trylogii autorstwa Suzanne Collins – to zgrabne i dobrze zrealizowane połączenie dramatu z science fiction i kinem akcji.
 • Elizabeth Banks, Josh Hutcherson, Jennifer Lawrence i Liam Hemsworth na europejskiej premierze "Igrzysk śmierci" w Londynie
  "Igrzyska śmierci" to najgoręcej oczekiwana produkcja tego roku. Ekranizacja bestsellerowej powieści Suzanne Collins wygrywała w większości plebiscytów na film, na który najbardziej liczą kinomanii w roku 2012. Obraz z Jennifer Lawrence w roli głównej w Polsce zadebiutuje 23 marca. Tymczasem w Londynie i Berlinie odbyły się jego europejskie premiery...
 • Jennifer Lawrence bierze udział w "Igrzyskach śmierci"
  Każdego roku na ruinach kontynentu, który niegdyś nazywany był Ameryką Północną, rozgrywa się bratobójcza walka. Naród Panem wysyła chłopca i dziewczynę z każdego z dwunastu dystryktów, by wzięli udział w Igrzyskach śmierci. Bohaterem Igrzysk zostaje ostatnia osoba, która utrzyma się przy życiu. W przeciwieństwie do przeszkolonych zawodników, Katniss (Jennifer Lawrence) zdana jest wyłącznie na własne instynkty oraz przewodnictwo byłego mistrza (Woody Harrelson). Jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć jeszcze rodzinny Dystrykt 12, musi dokonać rzeczy niemożliwych... "Igrzyska śmierci" w kinach od 23 marca 2012.
 • "Igrzyska śmierci" w kinach od 23 marca 2012
  Długo oczekiwana ekranizacja bestsellerowej powieści Suzanne Collins. Każdego roku na ruinach kontynentu, który niegdyś nazywany był Ameryką Północną, rozgrywa się bratobójcza walka. Naród Panem wysyła chłopca i dziewczynę z każdego z dwunastu dystryktów, by wzięli udział w Igrzyskach Śmierci… Katniss Everdeen zgłasza się na ochotnika, by chronić siostrę. Jej przeciwnikiem okazuje się chłopak, któremu zawdzięcza życie, Peete Mellark. Kiedy trafiają na arenę zaczyna się walka o ich życie, ale także o miłość... "Igrzyska śmierci" w kinach od 23 marca 2012.