• Gotye w Warszawie już 5 listopada
  5 listopada na warszawskim Torwarze wystąpi Gotye. Do sieci trafił klip ukazujący wizualizacje, jakie pojawią się podczas jego koncertów na najbliższej trasie.
 • Gotye nie ma nic przeciwko byciu gwiazdą jednego przeboju
  Gotye, którego piosenka "Sombeody That I Used To Know" to największy hit 2012r. stwierdził, że nie przeszkadza mu etykieta gwiazdy jednego przeboju. Artysta wierzy, że jego prawdziwi fani znają również jego pozostałe nagrania.
 • Kimbra
  Świat poznał ją, gdy zaśpiewała z Gotye w jego wielkim hicie "Somebody That I Used To Know". Ale w rodzimej Nowej Zelandii gwiazdą była już od dawna. Płyta Kimbry właśnie ukazała się w Polsce, a już 7 września nowozelandzka wokalistka wystąpi w studiu im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce.
 • Jesienne koncerty - Coldplay
  Po festiwalowych wakacjach - które dla niektórych jeszcze trwają - jesteśmy już myślami na jesiennych koncertach. Wrzesień, październik i listopad będzie obfitował w występy gwiazd. Jest w czym wybierać - zobaczcie nasz subiektywny wybór występów, na które warto się wybrać.
 • Gotye w Warszawie oficjalnie i z supportem
  Agencja Go Ahead potwierdza, że 5 listopada w warszawskim Torwarze wystąpi Gotye. Jako support pojawi się australijski twórca Jonti.
 • 5 listopada Gotye wystąpi w Warszawie
  Fani Gotye wreszcie się doczekali. Twórca przeboju "Somebody that I Used to Know" wystąpi 5 listopada na warszawskim Torwarze. Koncert będzie częścią europejskiej trasy muzyka i jego pierwszą wizytą w Polsce.
 • Gotye to taki normalny facet...
  Paryski Bataclan był kolejnym etapem trasy koncertowej Gotye. Artysta, którego hit "Somebody That I Used To Know" nie schodzi z list przebojów do sali koncertowej wszedł z ulicy, jak zwykły widz... Chciał posłuchać wspierających go The Chap.