• Łukasz Bąk
  Skończyłem dwutygodniowy urlop i wreszcie mogę sobie odpocząć w zaciszu redakcyjnego open space’u. Jeśli wyczuwacie w tym stwierdzeniu nutkę ironii, to niesłusznie. Po prostu nie macie małych dzieci. Ja mam ich trójkę i spędzenie z nimi wakacji to tak naprawdę połączenie obozu przetrwania i kursu psychologicznego, po których powrót do pracy jest kojący jak gorąca kąpiel w wannie.
 • Opel Grandland X Ultimate
  Opel rusza na podbój dróg w Libanie. A swój udział w tym będzie miała fabryka w Gliwicach. To już piąty nowy rynek, który będzie odbiorcą samochodów niemieckiej marki…
 • Opel astra
  Szykuje się historyczna fuzja na rynku motoryzacyjnym? Francuski koncern PSA potwierdza, że rozmawia z amerykańskim gigantem General Motors o możliwości kupna europejskiej części GM, w tym niemieckiej marki Opel. Do General Motors należą trzy zakłady w Polsce, które zatrudniają ponad 4 tys. osób.
 • Ofensywa modelowa o nazwie "7 w 17" oznacza siedem premier w 2017. Opel grandland X to jeden z siódemki przewidzianej na przyszły rok
  Opel grandland X powiększy rodzinę niemieckiego producenta. Nowy crossover jest częścią wielkiego planu, który przewiduje wypuszczenie 29 świeżych modeli w latach 2016-2020. Karl-Thomas Neumann, dyrektor generalny Opla twierdzi, że w tym czasie dojdzie do całkowitego odnowienia pozycjonowania i oferty firmy.