• Małgorzata Napieralska
  Są takie kobiety, które w makijażu, czy bez niego prezentują w zasadzie tak samo, ale małżonka znanego polityka raczej do nich nie należy... Nie oznacza to jednak, że naturalna nie może się podobać... Zobaczcie, jak wyglądała w bardzo "codziennym wydaniu", towarzysząc mężowi i dzieciom podczas występów Cyrku Zalewski.
 • Małgorzata i Grzegorz Napieralscy
  Małgorzata i Grzegorz Napieralscy pojawili się w poniedziałek na pokazie najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. To, jak wyglądała małżonka polityka w cekinowej sukience autorstwa Bartka Janusza, można skomentować tylko w jeden sposób: niejedna salonowa lwica może się przy niej schować!
 • Anna Olejniczak i Małgorzata Napieralska
  Czerwień - mimo że uznawana z wyjątkowo kobiecą - nie jest łatwym kolorem i nie każdemu pasuje, a kiedy na jednej imprezie pojawiają się w niej 2 kobiety, zawsze trudno im uniknąć porównań. Zobaczcie, jak prezentowały się w tym kolorze małżonki polityków i oceńcie, która wypadła lepiej na Balu Dziennikarzy.
 • Stylowa para: Małgorzata i Grzegorz Napieralscy.
  Może i przegrane wybory odcisnęły piętno na twarzy i fryzurze Grzegorza Napieralskiego, ale na pewno nie zaszkodziły jego żonie. Ta wygląda bowiem kwitnąco - donosi "Fakt".