• Lindsay Lohan i Marilyn Monroe
    Skromność i pokora to z pewnością nie należą do cech charakteryzujących celebrytów. Im mniej osiągnięć mają na kącie, tym bardziej przekonani są o własnej wartości. Jedną z takich gwiazdek jest Lindsay Lohan, która w ostatnim wywiadzie porównała siebie do ikony kina Marilyn Monroe.
  • Lady Gaga z siostrą Natali
    Kiedy za siostrę ma się tak kreatywną, oryginalną i odnoszącą sukcesy artystkę, jak Lady Gaga, trudno zajmować się w życiu czymś zwyczajnym i mało twórczym. Być może dlatego właśnie Natali Germanotta postanowiła zostać projektantką odzieży. Czy młodsza siostra słynnej skandalistki podbije świat wielkiej mody?
  • Anna Przybylska wyznaje, że rodzina jest dla niej ważniejsza niż kariera aktorska
    Anna Przybylska kilka lat temu odłożyła na bok swoje aktorskie ambicje by bez reszty poświęcić się rodzinie i wspierać piłkarską karierę swojego męża. Piękna gwiazda wyznaje jednak, że tęskni za zawodowymi wyzwaniami i z utęsknieniem czeka na moment, w którym będzie mogła powrócić na plan. W ostatnim wywiadzie udzielonym magazynowi "Twój Styl" opowiedziała o trudach macierzyństwa, małżeńskich poświęceniach oraz ...zamienianiu obwisłej pupy w kobiecy atut.