• Małgorzata Rozenek, Tymon Tymański, Marcin Prokop
  Marcin Prokop często w wywiadach mówi o tym, że pieniądze zarabiane w show biznesie są nieproporcjonalnie duże do wykonywanej pracy. Część kolegów z branży się z nim nie zgadza, ale są i tacy, którzy przyznają mu rację.
 • Marcin Mroczek, Małgorzata Socha, Tomasz Karolak
  Którzy aktorzy mogą liczyć na iście gwiazdorskie stawki, a którzy muszą zadowolić się "jedynym" 1,5 tys. za dzień zdjęciowy? Lepiej zarabia się na planie telenoweli, czy serialu komediowego? Zobacz listę płac gwiazd polskich seriali.
 • Agnieszka Szulim
  Agnieszka Szulim zmieniając pracodawcę z Telewizji Polskiej na TVN, zafundowała sobie błyskawiczny rozwój kariery. Obecnie prezenterka jest jedną z bardziej rozchwytywanych gwiazd show biznesu, a na swojej popularności zarabia krocie.
 • Ewa Drzyzga w "Rozmowach w toku"
  Blisko 300 mln złotych - tyle zarobiły dla TVNu dwie najbardziej dochodowe gwiazdy polskiej telewizji. Ewa Drzyga i Magda Gessler daleko w tyle zostawiły konkurencję i udowodniły, że nie trzeba być bohaterem tabloidów, by przynosić swoim pracodawcom prawdziwą fortunę. Ranking najbardziej dochodowych programów z udziałem gwiazd za 2013 rok przygotowała firma Lowe Media .
 • Edyta Olszówka, Robert Kozyra, Aleksandra Kwaśniewska
  Choć wydawać by się mogło, że gwiazdy żyją jeśli nie w luksusach, to przynajmniej w dostatku, niektórzy celebryci narzekają na swoje finanse. Zobacz, kto nie jest zadowolony ze stanu swojego konta.
 • Zarobki gwiazd polskich seriali
  Rola w serialu to dla aktora szansa na stały i jak się okazuje, całkiem wysoki dochód. Nic więc dziwnego, że nawet legendy polskiego kina decydują się niekiedy na role w odcinkowych produkcjach. Zobacz, jakie gaże otrzymują największe gwiazdy polskich seriali.
 • Ranking gwiazd, które w 2012 roku zarobiły najwięcej
  W polskim show biznesie zapanował kryzys finansowy, który daje się we znaki wielu celebrytom. Są jednak polskie gwiazdy, które mimo trudnej sytuacji na rynku, zarabiają miliony. Oto ranking tych, którzy w 2012 roku wzbogacili się najbardziej.
 • Szczypta skłonności do ryzyka (ale bez szaleństw), dwie łyżki innowacyjności, ale jeszcze lepiej pół szklanki smykałki do kopiowania. Troszeczkę outsiderstwa, dużo nieznośnej pewności siebie oraz dobrych genów. Wymieszać i mamy przedsiębiorcę. Oto, jak od kilkuset lat świat szuka odpowiedzi na pytanie, dlaczego jednym ich robienie przychodzi z łatwością, a innym zdecydowanie brak żyłki do interesów.
 • Jak podaje portal hotmoney.pl w polskiej branży erotycznej utrzymuje się 5 tys. osób. Największe pieniądze trafiają do reżyserów i wydawców, same aktorki zarabiają niewiele.
 • Zarobki gwiazd Telewizji Polskiej
  Jak wiadomo sytuacja finansowa Telewizji Polskiej jest dość dramatyczna, jednak gwiazdy pracujące dla stacji, wciąż mogą liczyć na wysokie honoraria. "Super Express" opublikował właśnie ranking wynagrodzeń znanych osobowośc TVP. Zobacz, kto zarabia najwięcej.