• Anna Czartoryska-Niemczycka
  Graficy komputerowi to bardzo kreatywni ludzie. W efekcie ich prac gwiazdy, których zdjęcia oglądamy w prasie, często wcale nie są do siebie podobne. Rzadziej zdarza się jednak, żeby do złudzenia przypominały kogoś innego. Czyją urodą inspirowali się twórcy okładki magazynu Hot Moda z Anną Czartoryską? Zobaczcie.
 • Agata Buzek na okładce magazynu MaleMen i w rzezywistości
  Świat mody oszalał! Kobiety zostają twarzami męskich kolekcji ubrań, a androgyniczni mężczyźni pozujący w sesjach jako kobiety są opłacani lepiej niż ich niejedna koleżanka. Cóż, takie czasy i taka praca modela (modelki). Do dziś wydawało nam się przynajmniej, że tego rodzaju szaleństwa pozostaną domeną świata mody... Nic bardziej mylnego. Zobaczcie, jak wystylizowano Agatę Buzek do sesji okładkowej najnowszego wydania magazynu MaleMen. Jak myślicie, czy każdego dałoby się tak zmienić...?
 • Małgorzata Rozenek - okładka Shape - Perfekcyjna Pani Domu
  Patrząc na zdjęcie Małgorzaty Rozenek, które znalazło się na okładce wrześniowego numeru magazynu, aż trudno uwierzyć, że ktoś zdecydował się na jego publikację. "Mistrzowie" programów graficznych "wyprasowali" gwiazdę tak niemiłosiernie, że dało to wręcz komiczny efekt. Zobaczcie jej "nowe" ciało, a przede wszystkim dłonie!
 • Monika Olejnik na okładce magazynu InStyle, maj 2012
  Graficy zajmujący się obróbką zdjęć po raz kolejny dali upust swojej fantazji! Tym razem odmłodzili Monikę Olejnik i to nie byle jak, bo na oko o jakieś 20 lat! Nieskazitelnie gładka twarz dziennikarki na okładce najnowszego magazynu InStyle każe zapomnieć, że w tym roku znana pani redaktor kończy 56 lat!