• Biały Dom
  Kim Dzong Un staje się coraz bardziej zuchwały. Południowokoreańscy eksperci twierdzą, że to hakerzy z północy złamali zabezpieczenia siłowni atomowych. Dyktator grozi też całkowitym zniszczeniem "bastionów imperializmu" - Białego Domu czy Pentagonu.
 • Amerykańscy śledczy, którzy badają atak hakerski na Sony Pictures, nie mają wątpliwości. Za cyberwłamywaczami stoją władze Korei Północnej. Czy pełny raport ze śledztwa ujrzy światło dzienne? To zależy od decyzji Baracka Obamy.
 • haker password
  Hakerzy włamali się do baz danych Sony Pictures. Twierdzą, że wykradli największe sekrety firmy i postawili koncernowi żądania. Jeśli nie zostaną one spełnione, to wszystko, co wyciągnęli, trafi do publicznej wiadomości.
 • Mogło dojść do kolejnej kradzieży danych klientów Sony
  Grupa hakerów ogłosiła w czwartek, że włamała się na serwery producenta i dystrybutora filmowego Sony Picutres, uzyskując w ten sposób dostęp do danych około miliona jego użytkowników. Firma poinformowała, że obecnie bada te doniesienia.
 • Sony wciąż wystawione na cyberataki po wielkiej kradzieży danych
  Firma Sony wciąż jest podatna na ataki hakerów, mimo że zaledwie kilka tygodni temu doszło do największej w historii kradzieży danych, które należały do klientów japońskiego koncernu - ocenił w piątek amerykański ekspert w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.
 • Dane milionów klientów Sony w rękach hakerów
  Dane osobowe milionów klientów Sony, a być może także ich kart kredytowych, dostały się w ręce przestępców. Jak poinformował koncern we wtorek wieczorem na firmowym blogu, ofiarami hakerów są użytkownicy PlayStation Network i serwisu Qriocity.