• Hanna Lis w ostatnim wywiadzie po raz kolejny zapewniła, że świetnie dogaduje się z zespołem redakcji "Panoramy" i choć w pierwszych dniach stresowała się powrotem przed kamerę, to teraz w newsroomie znów czuje się jak u siebie. Dziennikarka stwierdziła jednak, że medialne doniesienia dotyczące jej gaży są "kompletnie od czapy".
  • Powrót Hanny Lis na antenę wzbudził wiele emocji zarówno w mediach, jak i samych widzach programu "Panorama", do którego dołączyła dziennikarka. Tematu tego nie mógł więc zignorować Kuba Wojewódzki, który słynie ze swoich ostrych komentarzy na temat bieżących wydarzeń w rodzimym show biznesie.
  • Hanna Lis w "Panoramie"
    Hanna Lis powróciła do pracy po długiej przerwie. Temu spektakularnemu powrotowi towarzyszyły protesty pracowników telewizji - chodziło o to, jak wysoką pensję wynegocjowała sobie żona Tomasza Lisa. Sprawę skomentował także Kuba Wojewódzki.
  • Po 3 latach nieobecności Hanna Lis powraca na wizję. Już dziś na antenie TVP2 popularna dziennikarka poprowadzi program informacyjny "Panorama".
  • Hanna Lis
    Po 3 latach od rozstania z Telewizją Polską, Hanna Lis wraca, by poprowadzić magazyn informacyjny "Panorama". Taką informację podał Super Express, który zapewnia, że dziennikarka właśnie podpisała nowy, iście gwiazdorski kontrakt z byłym pracodawcą.