• Rafał Brzozowski w "Kole Fortuny"
    Rafał Brzozowski ledwo uporał się z ogniem krytyki, jaki spadł na niego po procesie, jaki wytoczył dziennikarzowi za nieprzychylną recenzję, a znów musi się bronić. Tym razem internauci na celownik wzięli jego występ w "Kole fortuny"
  • Filip Chajzer hymn Euro 2016
    Piłkarska gorączka przed Mistrzostwami Europy zawładnęła polskimi kibicami, do grona których bez wątpienia zalicza się Filip Chajzer. Dziennikarz postanowił zagrzać naszą reprezentację do walki i nagrał nieoficjalny hymn na Euro 2016.
  • Ranking najpopularniejszych memów 2012
    Noga Angeliny Jolie, groźna poza Mario Balotellego, dach na Stadionie Narodowym, a ostatnio "chytra baba z Radomia" to bohaterowie jednych z najpopularniejszych memów 2012 roku. Oto próbka poczucia humoru internautów.
  • Euro 2012 skończyło się kilka dni temu, a nam już brakuje tych emocji. Spektakularne bramki, łzy smutku i radości, piłkarskie gwiazdy, wspaniały doping na trybunach i prawdziwy piłkarski szał w Strefach Kibica. Przypomnijmy sobie raz jeszcze, jak to wszystko wyglądało. Oto świetnie zrobione wideo z najlepszymi momentami Euro 2012. Aż się łezka w oku kręci.
  • Dziś należy do grona największych współczesnych gwiazd muzyki rozrywkowej. Swoje pierwsze kroki jako piosenkarka stawiała, mając zaledwie 13 lat. To wówczas do utworu "Magia" nagrała jeden ze swoich pierwszych teledysków. Zobacz amatorskie wideo Shakiry sprzed ponad 20 lat. Już jako mała dziewczynka miała ten błysk w oku.