• Weronika Rosati
  Weronika Rosati poza aktorstwem ma jeszcze jedną pasję, również związaną ze światem filmu. Jej hobby to kolekcjonowanie pamiątek po największych gwiazdach Hollywood.
 • Brad Pitt na castingu
  Dziś to reżyserzy walczą o to, by pojawili się w ich produkcjach. Zanim jednak stali się znanymi i cenionymi aktorami, musieli przejść przez castingi. Zobacz, jak największe gwiazdy Hollywood walczyły o swoje pierwsze role.
 • Leonardo DiCaprio
  Hollywoodzkie gwiazdy przekonują Amerykanów do wzięcia udziału w wyborach. Za Oceanem właśnie ruszyła kampania pod hasłem "Możesz głosować na co tylko chcesz". W klipie wyprodukowanym przez Leonarda DiCaprio i Tobeya Maguire'a, występuje plejada gwiazd, m.in. Zac Efron, Selena Gomez, Jonah Hill, Joseph Gordon-Levitt, Benicio Del Toro, czy Edward Norton. Jakie postulaty wymyślają? Zobacz wideo!
 • Długodystansowcy w Hollywood
  Hollywoodzkie związki zazwyczaj są bardzo medialne i pełne romantyzmu, niestety także krótkotrwałe. Są jednak gwiazdy, dla których stały partner i ustabilizowane życie uczuciowe są cenniejsze od przelotnych romansów. Oto ranking hollywoodzkich długodystansowców.
 • Paul McCartney
  Piosenkarz i kompozytor sir Paul McCartney odsłonił swoją gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Sław. W uroczystości wzięło udział ponad 2 tysiące fanów brytyjskiego muzyka, a także jego przyjaciele i żona, Amerykanka Nancy Shevell.
 • David Duchovny był uzależniony od seksu i pornografii
  Hollywood to miejsce, w którym łatwo stać się nałogowcem i uzależnić od wszystkiego, czego dusza zapragnie: alkoholu, narkotyków, leków czy seksu. Wielu gwiazdorów wpadało w ich szpony i aby się wydostać, fundowało sobie pobyt w klinice odwykowej - za słoną kwotę, rzecz jasna. Zobacz najsłynniejszych bywalców takich przybytków.