• "Hotel 52"
  Pożar w hotelowej kuchni, niespodziewana ciąża, kobieta z amnezją i uzależnienie od środków uspokajających bohaterki granej przez Magdalenę Cielecką. To wszystko już w dzisiejszym, 5. odcinku serialu "Hotel 52".
 • W najbliższy czwartek w serialu "Hotel 52" widzowie będą mogli podziwiać talent aktorski celebrytki Agnieszki Orzechowskiej, okrzykniętej przez samą siebie polską Angeliną Jolie.
 • "Hotel 52"
  Jacek Koman, polski aktor, który zagrał u boku Nicole Kidman w filmie "Moulin Rouge" dołączył do obsady serialu "Hotelu 52". W dzisiejszym odcinku gościnnie pojawią się Dorota Chotecka i Sonia Mietielica jako matka i córka oraz hip-hopowiec, Gabriel Piotrowski.
 • Gabriel Piotrowski, młody aktor znany również ze swojego udziału w programie "You can dance", dołączył niedawno do obsady serialu "Hotel 52". Jak donosi Fakt, w krótkim czasie udało mu się zafascynował Laurę Samojłowicz. Czyżby serialowy romans Natalii i jej nowego pracownika przeniósł się na życie?
 • "Hotel 52"
  8 marca w "Hotelu 52" zjawi się "idealna para" - Jolanta Fraszyńska i Piotr Gąsowski, którzy zagrają parę specjalistów od spraw małżeńskich. Jolanta Fraszyńska już dawno otrzymała propozycję zagrania w "Hotelu 52". Wcześnie jednak odmawiała, gdyż reżyserem i operatorem w poprzednich sezonach serialu był były mąż aktorki.
 • "Hotel 52"
  Od 1 marca miłośnicy serialu "Hotel 52" będą mogli oglądać premierowe odcinki nowej serii przygód swoich ulubionych bohaterów. Jak zapowiadają producenci, ten sezon zaskoczy nas zmianami w personelu hotelowym. A co zobaczymy w 1. odcinku? Poniżej uchylamy rąbka tajemnicy...
 • Laura Samojłowicz
  Lura Samojłowicz, odtwórczyni jednej z głównych ról w emitowanym na antenie Polsatu "Hotelu 52", zapowiedziała swoje odejście z serialu. Aktorka wyznała, że 2 lata na planie jednej produkcji to wystarczający czas, by podjąć decyzję o jej opuszczeniu.
 • Laura Samojłowicz i jej fryzury
  Czasami przydaje się odmiana. Znana z serialu „Hotel 52” aktorka postanowiła zmienić swój wizerunek i zaprezentowała się w nowym wcieleniu… fryzjerskim. Laura Samojłowicz na salonach pojawiła się w efektownym bobie, to jednak nie pierwszy jej eksperyment z włosami. Zobaczcie!
 • Monika Mrozowska po ciąży bardzo szybko wróciła do dawnej figury.
  Monika Mrozowska wreszcie dostała rolę w serialu i pokazała się w nim prawie nago - donosi "Fakt". Oceńcie, czy dobrze wygląda w kostiumie kąpielowym?
 • Laura Samojłowicz w "Hotelu 52"
  Odrzucony i chory z miłości mężczyzna jest zdolny do wszystkiego. Wkrótce przekona się o tym Laura Samojłowicz.