• W nowym sezonie serialu "Hotel 2" szykują się wielkie zmiany. Z produkcją na dobre pożegnała się odtwórczyni jednej z głównych ról, Laura Samojłowicz. Do obsady dołączyła za to Weronika Rosati.
 • Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Hotel 52". Wbrew wcześniejszym zapowiedziom o zakończeniu produkcji, Polsat postanowił jednak nakręcić nowe odcinki. Serial powróci na antenę już jesienią.
 • Nowy sezon "Hotelu 52"
  Już dziś wieczorem na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje 6. sezon popularnego serialu "Hotel 52". W kolejnych odcinkach widzowie poznają kilka nowych postaci oraz zobaczą, jak potoczą się dalsze losy głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula), Iwony (Magdalena Cielecka) i jej męża Andrzeja (Marek Bukowski) .
 • Na planie serialu "Hotel 52" zawrzało, gdy jedna z aktorek postawiła poważny zarzut reżyserowi produkcji. Słynąca z kapryśnego charakteru Laura Samojłowicz publicznie oskarżyła Radosława Piwowarskiego o to, iż pracował na planie będąc pod wpływem alkoholu.
 • "Hotel 52"
  Nowi bohaterowie, kolejne wątki, gościnne występy gwiazd i niespodziewane zwroty akcji. W "Hotelu 52" po wakacjach szykują się zmian. Czego widzowie mogą spodziewać się po 6. sezonie swojej ulubionej produkcji?
 • Już dzisiaj w "Hotelu 52" zameldują się: Marta Juras i Mirosław Haniszewski. Bohaterka Juras spodoba się Arturowi (Krzysztof Kwiatkowski) i zagości na stałe w nowym hotelu. Zobacz, co jeszcze wydarzy się w dzisiejszym odcinku.
 • Gabriel Piotrowski, młody aktor znany również ze swojego udziału w programie "You can dance", dołączył niedawno do obsady serialu "Hotel 52". Jak donosi Fakt, w krótkim czasie udało mu się zafascynował Laurę Samojłowicz. Czyżby serialowy romans Natalii i jej nowego pracownika przeniósł się na życie?
 • "Hotel 52"
  Od 1 marca miłośnicy serialu "Hotel 52" będą mogli oglądać premierowe odcinki nowej serii przygód swoich ulubionych bohaterów. Jak zapowiadają producenci, ten sezon zaskoczy nas zmianami w personelu hotelowym. A co zobaczymy w 1. odcinku? Poniżej uchylamy rąbka tajemnicy...
 • Laura Samojłowicz
  Lura Samojłowicz, odtwórczyni jednej z głównych ról w emitowanym na antenie Polsatu "Hotelu 52", zapowiedziała swoje odejście z serialu. Aktorka wyznała, że 2 lata na planie jednej produkcji to wystarczający czas, by podjąć decyzję o jej opuszczeniu.
 • Laura Samojłowicz i jej fryzury
  Czasami przydaje się odmiana. Znana z serialu „Hotel 52” aktorka postanowiła zmienić swój wizerunek i zaprezentowała się w nowym wcieleniu… fryzjerskim. Laura Samojłowicz na salonach pojawiła się w efektownym bobie, to jednak nie pierwszy jej eksperyment z włosami. Zobaczcie!