• Ślub w "Hotelu 52"
    Ślub to niezwykle piękne wydarzenie, jednakże bywa też stresujące. Co więcej, w hotelu zjawiają się żałobnicy, a panna młoda nie może ich zobaczyć! Jednego dnia personel hotelowy musi się zmierzyć z przygotowaniami do ślubu i pogrzebu. Gościnnie w odcinku wystąpią: Katarzyna Sawczuk, Paweł Pabisiak, Hanna Śleszyńska, Adam Pieczyński, Anna Radwan i Jerzy Schejbal .
  • "Hotel 52"
    Już w dzisiejszym odcinku "Hotelu 52" pojawi się czarujący Filip Bobek. W Hotelu 52 po odejściu Marcina (Antoni Paradowski) brakuje konsjerża. Iwona (Magda Cielecka) umawia się na rozmowę z potencjalnym kandydatem (Filip Bobek). Niewyparzony język Tomasza nie przypadnie do gustu menedżerce hotelu .
  • W 2. odcinku nowej serii serialu "Hotel 52", który już dziś będzie można obejrzeć na antenie Telewizji Polsat, gościnnie wystąpią się dziennikarze z Polsat Sport z Mateuszem Borkiem na czele .
  • "Hotel 52"
    Jacek Koman, polski aktor, który zagrał u boku Nicole Kidman w filmie "Moulin Rouge" dołączył do obsady serialu "Hotelu 52". W dzisiejszym odcinku gościnnie pojawią się Dorota Chotecka i Sonia Mietielica jako matka i córka oraz hip-hopowiec, Gabriel Piotrowski.