• Kasia Cichopek już niebawem po raz kolejny zostanie mamą. Gwiazda nie zamierza jednak z tego powodu zwalniać tempa zawodowego. Wciąż występując w "M jak miłość", stara się ponoć o rolę w nowym sezonie "Hotelu 52".
  • "Hotel 52"
    Już w dzisiejszym odcinku "Hotelu 52" pojawi się czarujący Filip Bobek. W Hotelu 52 po odejściu Marcina (Antoni Paradowski) brakuje konsjerża. Iwona (Magda Cielecka) umawia się na rozmowę z potencjalnym kandydatem (Filip Bobek). Niewyparzony język Tomasza nie przypadnie do gustu menedżerce hotelu .
  • Marta Grycan wraz z córkami Weroniką i Wiktorią robi wszystko, by zaistnieć w polskim show biznesie. Panie najpierw zrobiły furorę na warszawskich salonach, później zaczęły pojawiać się w programach rozrywkowych i na okładkach kolorowych magazynów, a teraz spróbują swoich sił jako aktorki. Po wakacjach Grycanki pojawią się ponoć w jednym z odcinków serialu „Hotel 52”.
  • Laura Samojłowicz
    Lura Samojłowicz, odtwórczyni jednej z głównych ról w emitowanym na antenie Polsatu "Hotelu 52", zapowiedziała swoje odejście z serialu. Aktorka wyznała, że 2 lata na planie jednej produkcji to wystarczający czas, by podjąć decyzję o jej opuszczeniu.