• Mężczyzna został przywiązany do drzewa folią (fot. Shutterstock)
  Pracownicy jednej z firm w Lublinie postanowili urządzić sobie imprezę integracyjną. Biorący w niej udział 49-latek zmarł. Wcześniej koledzy owinęli go folią i przywiązali do drzewa.
 • Jak się ubrać na sylwestra
  Mężczyźni z reguły nie spędzają czasu na rozmyślaniach – w co by się tu ubrać na noworoczny wieczór? Czasem jednak trzeba założyć coś bardziej wytwornego niż rozciągnięty podkoszulek i dżinsy. Jedną z takich okazji jest sylwester. Jeżeli Wasze plany sylwestrowe wybiegają nieco dalej niż spędzenie wieczoru przed telewizorem, trzeba postarać się bardziej niż zwykle.
 • Czego nie pojmujemy...
  Tuż po tym jak "piękniejsza połówka" wprowadza się do twojego mieszkania, jej zalety zaczynają wydawać się jakby przyćmione... a do gry wkraczają dotąd nieistotne wady. Część z nich akceptujesz, niektóre ignorujesz... a lwiej części po prostu nie potrafisz pojąć. Nie jesteś sam! Oto zwyczaje kobiet, które dla tysięcy mężczyzn pozostają niezrozumiałe...
 • HOUSE
  W sylwestrowym lookbooku HOUSE zebrał najbardziej charakterystyczne elementy najnowszej kolekcji marki, tworząc bardzo spójny przewodnik po sylwestrowych trendach. W kolekcji męskiej rządzi biel i czerń oraz nadruki, w tym sezonie inspirowane fakturą marmuru, wzorami na bandanach i rzeźbami. Poza T-shirtami i bluzami marka proponuje również cieplejsze kurtki puchowe oraz dodatki, na przykład plecaki z elementami ze sztucznej skóry.
 • impreza
  Smirnoff Black prezentuje trendy i zwyczaje związane z nocnym życiem, które kształtują się wśród mieszkańców dużych polskich miast. Blisko połowa z nich akceptuje blaski i cienie naszych metropolii i nie wyobraża sobie mieszkania gdzie indziej.
 • Nowy Rok
  Nietypowe formy spędzania sylwestra cieszą się wśród Polaków coraz większym zainteresowaniem. Z roku na rok rośnie grono osób, które decydują się na niekonwencjonalne przywitanie Nowego Roku, na przykład w kopalni, na zamku czy na szczycie góry.
 • Moda męska
  Kolekcja Reserved prezentuje karnawałową wersję linii Office. To propozycja zarówno na elegancki, wzbogacony wysmakowanymi dodatkami wygląd jak i na ekspresję nocy sylwestrowej! Dyskretnie połyskujące materiały, skórzane wykończenia i sztywny kołnierzyk zyskują intensywny, imprezowy wygląd kiedy noszone są wraz z rozpiętymi, podwiniętymi mankietami , miejskim kapeluszem oraz modną w tym sezonie muszką.
 • Wody kolońskie 2011 roku
  Najlepsze wody kolońskie na 2011 nie wpisują się w dotychczasowe trendy. Doświadczysz zapachów opartych na tradycyjnych aromatach drewna i piżma, ale wzmocnionych wonią ziół i kwiatów. Pora pożegnać się z wetiwerem i bergamotką, bo główny trend wód kolońskich 2011 roku to powrót do ciepłych zapachów z wyrafinowaną kwiatową nutą. Oto najbardziej polecane zapachy tego roku.