• Nowy Rok 2019
  Jak Polacy świętowali nadejście Nowego Roku? Mamy dla Was najlepsze sylwestrowe zdjęcia!
 • Co robić, by nie mieć kaca?
  W sylwestrową noc trudno zachować trzeźwość. Ale to wcale nie oznacza, że Nowy Rak trzeba witać z bólem głowy. Wystarczy, że wykorzystasz sprawdzone sposoby na kaca.
 • Sylwester
  Prawie 80 proc. Polaków ma noworoczne postanowienia. W nadchodzącym roku Polacy planują schudnąć, poprawić stan zdrowia, rzucić palenie i zmienić pracę. Większość tych planów kończy się fiaskiem – z badań wynika, że tylko 8 proc. osób realizuje swoje noworoczne postanowienia. Zdaniem psychologów dzieje się tak dlatego, że brak nam samodyscypliny i gotowości do wprowadzenia zmian. Noworoczne postanowienia są jednak okazją do zmierzenia się z własnymi ograniczeniami.
 • Nowy Rok
  Nietypowe formy spędzania sylwestra cieszą się wśród Polaków coraz większym zainteresowaniem. Z roku na rok rośnie grono osób, które decydują się na niekonwencjonalne przywitanie Nowego Roku, na przykład w kopalni, na zamku czy na szczycie góry.
 • Alkohol
  W badaniu przeprowadzonym przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych dla marki Smirnoff Black, zapytano grupę 700 pełnoletnich respondentów z sześciu największych, polskich miast o to, jak zamierzają pożegnać stary rok. Większość badanych chce spędzić sylwestrową noc w kameralny sposób, najchętniej w gronie najbliższych - blisko połowa ankietowanych deklaruje, że powitają Nowy Rok z przyjaciółmi i znajomymi na tzw. „domówce”. Podobnie jak przed rokiem, najwięcej wydamy na napoje wysokoprocentowe. Średnio będzie to kwota rzędu 97 zł.
 • Sylwestrowe fajerwerki
  Nowy Rok to dla mieszkańców Rosji niezmiennie najważniejsze święto. Większość z nich powita go w domu, w gronie najbliższej rodzinny. Dla miłośników zabawy pod gołym niebem władze Moskwy i innych miast organizują plenerowe koncerty i pokazy sztucznych ogni.
 • Alternatywa dla szampana
  Nowego Roku nie trzeba w cale świętować przy lampce prawdziwego szampana, którego ceny sięgają kilku tysięcy złotych. Francuskie, hiszpańskie i amerykańskie wina musujące są godnym polecenia substytutem tradycyjnych bąbelków - zapewniają eksperci.
 • Jak zorganizować domówkę
  Wciąż nie masz pomysłu na to, jak przywitać Nowy Rok? Twoi znajomi też się nad tym jeszcze zastanawiają? Zaproś ich i sam zorganizuj Sylwestra! Oto 10 porad, dzięki którym będzie to szybkie, łatwe i niedrogie!
 • Pokaz sztucznych ogni
  Pokazy sztucznych ogni, ogromne koncerty i nieco mniejsze, kameralne imprezy i huczne bale... Jedyna taka noc w roku. O północy nadszedł Nowy Rok - 2012. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
 • Herbaciany drink na sylwestra? Proszę bardzo
  Zamiast częstować sylwestrowych gości mocnym alkoholem, po którym na drugi dzień głowa pęka w szwach, pomyśl o zastąpieniu wódki, koniaku, a nawet wina - herbatą. Pomysłowe drinki na bazie herbaty to świetny sposób na rozgrzanie imprezy. Sprawdź nasze przepisy.