• Piotr Adamczyk, Joanna Krupa, Doda
  Zwykło się sądzić, że gwiazdy show biznesu imprezują na potęgę. Tymczasem okazuje się, że są celebryci, którzy wiedzą, kiedy powiedzieć sobie "stop". Będziecie zaskoczeni tym, komu zdarza się przeholować, a kto potrafi się kontrolować.
 • Ewa Farna
  Ewa Farna wystąpiła w "Dzień Dobry TVN" i tłumaczyła widzom, co się działo w noc poprzedzającą jej fatalny wypadek samochodowy. Przypomnijmy: gwiazda miała promil alkoholu we krwi.
 • Po alkoholowej imprezie wątroba potrzebuje trzech dni na regenerację
  Imprezy alkoholowe wcale nie muszą źle odbijać się na twoim zdrowiu. Wystarczy, że zastosujesz się do zaleceń brytyjskich lekarzy, którzy w trosce o zdrową wątrobę amatorów napojów wysokoprocentowych, określili kiedy i ile wolno pić.
 • Borys Szyc - największy imprezowicz wśród polskich gwiazd
  Nieodłączną częścią życia gwiazdy jest chodzenie na imprezy. Jednak wielu znanych ludzi balanguje znacznie częściej, niż musi - co oczywiście zawsze skwapliwie odnotowują plotkarskie media. Borys Szyc została na przykład ostatnio przyłapany podczas towarzyskiego spotkania z Rafałem Bryndalem. Kto jeszcze jest znany ze swojego umiłowania do wesołej zabawy?
 • Borys sie bawi
  Przystojny szef kuchni z serialu TVN "Przepis na życie" kilka dni temu bawił w towarzystwie znajomych pod jedną z popularnych knajpek na warszawskim Powiślu. Borys Szyc potrafi się bawić!