• Adam Nawałka
  Trener reprezentacji Polski Adama Nawałka poinformował w niedzielę, że piłkarze, którzy złamali regulamin podczas ostatniego zgrupowania zostali ukarani finansowo. Nie podał jednak ani ich nazwisk, ani kwot.
 • Męska impreza
  Nic tak nie cieszy podniebienia jak smak dobrego jedzenia i piwa. A jeśli te dwie rzeczy można połączyć w jednej potrawie, to jeszcze lepiej. Wspólnie z Browarem Amber przygotowaliśmy niezbędnik dla smakoszy – kilkanaście piwnych przepisów na męski wieczór.
 • barman
  Jak szybko schłodzić alkohol, jak otworzyć wino bez korkociągu i jak zrobić lód bez wody? Centrum logistyki alkoholi Pro-Log SA przygotowało nietypowy poradnik przeznaczony dla wszystkich amatorów procentowych trunków.
 • Rozpoczął się Festiwal Birofilia 2012 w Żywcu
  Ponad 350 gatunków piwa można spróbować podczas rozpoczętego w Żywcu (Śląskie) Festiwalu Birofilia. To jedno z największych w Europie Środkowej spotkań miłośników tego trunku i kolekcjonerów akcesoriów piwnych.
 • Herbaciany drink na sylwestra? Proszę bardzo
  Zamiast częstować sylwestrowych gości mocnym alkoholem, po którym na drugi dzień głowa pęka w szwach, pomyśl o zastąpieniu wódki, koniaku, a nawet wina - herbatą. Pomysłowe drinki na bazie herbaty to świetny sposób na rozgrzanie imprezy. Sprawdź nasze przepisy.