• barman
  Jak szybko schłodzić alkohol, jak otworzyć wino bez korkociągu i jak zrobić lód bez wody? Centrum logistyki alkoholi Pro-Log SA przygotowało nietypowy poradnik przeznaczony dla wszystkich amatorów procentowych trunków.
 • Festiwal Wina i Szampana w Budapeszcie
  W ubiegłym roku pojawiło się ponad 200 stoisk, na których można było spróbować ponad 2 tysiące różnego rodzaju win. Przy niektórych z nich, najbardziej znane u nas Tokaje czy Egri Bikaver , wydają się prawdziwie egzotycznymi rarytasami. Oto Festiwal Win i Szampanów, odbywający się we wrześniu na zamku w Budapeszcie. Idealne zwieńczenie sezonu urlopowego. Warto pomyśleć o tym już teraz.
 • Alternatywa dla szampana
  Nowego Roku nie trzeba w cale świętować przy lampce prawdziwego szampana, którego ceny sięgają kilku tysięcy złotych. Francuskie, hiszpańskie i amerykańskie wina musujące są godnym polecenia substytutem tradycyjnych bąbelków - zapewniają eksperci.
 • Czesław Mozil
  Czesław Mozil nigdy nie ukrywał, że lubi dobrą zabawę przy kieliszku wina. Jednak wyznał w wywiadzie, że boi się, aby nie wpaść w nałóg.
 • Herbaciany drink na sylwestra? Proszę bardzo
  Zamiast częstować sylwestrowych gości mocnym alkoholem, po którym na drugi dzień głowa pęka w szwach, pomyśl o zastąpieniu wódki, koniaku, a nawet wina - herbatą. Pomysłowe drinki na bazie herbaty to świetny sposób na rozgrzanie imprezy. Sprawdź nasze przepisy.
 • Borys sie bawi
  Przystojny szef kuchni z serialu TVN "Przepis na życie" kilka dni temu bawił w towarzystwie znajomych pod jedną z popularnych knajpek na warszawskim Powiślu. Borys Szyc potrafi się bawić!