• Eksperci: Potrzebne zmiany w projekcie ustawy o rozwoju elektromobilności
  Jeśli ustawa wejdzie w życie w proponowanym kształcie, obok pewnych ułatwień pojawią się nowe bariery w rozwoju infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych w Polsce - mówią eksperci i przedsiębiorcy z branży. Może to spowolnić rozwój infrastruktury ładowania oraz utrudnić realizację postawionych celów.
 • Ciężarówka
  Strona rosyjska pozytywnie odpowiedziała na dzisiejszy apel wiceministra infrastruktury i budownictwa Jerzego Szmita - poinformował wieczorem resort na swojej stronie internetowej Chodzi o podjęcie rozmów na temat zasad wykonywania przewozów drogowych do Federacji Rosyjskiej oraz ustalenia wysokości kontyngentu zezwoleń na 2016 rok. 
 • Tramwaj Citadis X05. Takie pojazdy Alstom może zaproponować polskim miastom
  Światowi giganci szukają sposobu, aby przełamać dominację producenta z Bydgoszczy. Zaproponowali rozwiązanie, którym chcą podbić Europę Środkowo-Wschodnią.
 • rower
  Rower jest w Polsce coraz popularniejszym środkiem transportu. Niestety, ze wzrostem liczby cyklistów nie idzie w parze sensowny rozwój infrastruktury. Do tego użytkownicy dwóch kółek nie mają pojęcia o przepisach ruchu drogowego.