• Joanna Przetakiewicz
  Joanna Przetakiewicz w wywiadzie dla programu „Gala Studio” zdradziła nieznane szczegóły z życia z Janem Kulczykiem oraz opowiedziała o prywatnych planach na przyszłość.
 • Joanna Przetakiewicz
  Łukasz Jakóbiak od lat zabiegał o wywiad z Joanną Przetakiewicz. Projektantka mody jest niestety bardzo zajętą kobietą i do tej pory nie udało jej się znaleźć czasu, by przybyć do jego kawalerki. Dziennikarz wpadł na pomysł, by połączyć pracę z przyjemnością i namówił kobietę na rozmowę w trakcie wakacji na Mykonos.
 • Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk
  W minionym roku, Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk zakończyli swój, trwający 10 lat związek. I choć w mediach pojawiały się kolejne sensacyjne doniesienia, dotyczące tego rozstania, żadne z byłych kochanków, nie chciało komentować sprawy. W ostatnim wywiadzie jednak, Przetakiewicz przerwała milczenie.
 • Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk tworzyli malowniczą parę, pięknie prezentującą się na oficjalnych uroczystościach. Od roku jednak, nie widziano ich razem na żadnej imprezie. Czyżby związek miliardera i projektantki był przeszłością?
 • Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk
  Jan Kulczyk rozwiódł się ze swoją żoną Grażyną i związał się z bizneswoman Joanną Przetakiewicz. Poznali się na bankiecie, zaczęli ze sobą rozmawiać i tak rozmawiają do dziś. Pani Joanna nie wstydzi się tej miłości, o czym może świadczyć jej tatuaż.
 • Młodsze partnerki - starsi pratnerzy.
  Pary, które przedstawiamy, udowadniają, że jeśli ludzi łączy prawdziwa miłość, to żadne różnice nie są w stanie ich rozdzielić, a już na pewno nie tak prozaiczne jak wiek! Mimo że nie tym związkom nie wróżono długiej i szczęśliwej przyszłości, one istnieją i całkiem dobrze się mają. Oto, kto w polskim show-biznesie nie boi się łamać konwenansów i dla miłości jest gotów naprawdę wiele zaryzykować.