• 68-letni gwiazdor i jego wspaniałe kobiety – trzecia żona i trzy córki
  Na londyńskiej premierze filmu "Niezniszczalni 3" o wiele większe zainteresowanie niż jego gwiazdorska obsada, wzbudziły cztery piękne kobiety u boku Sylvestera Stallone'a – jego żona oraz nastoletnie córki: Sophie (rocznik 1996), Sistine Rose (rocznik 1998) i Scarlet Rose (rocznik 2002).
 • Niezniszczalna ekipa w Cannes: Sylvester Stallone, Mel Gibson, Wesley Snipes, Jason Statham i Harrison Ford
  Jak zapowiadali, tak zrobili: ekipa "Niezniszczalnych 3" pojawiła się na festiwalu w Cannes i przebiła wszystkich! Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Mel Gibson, Harrison Ford, Wesley Snipes, Antonio Banderas, Dolph Lundgren, Kellan Lutz, Glen Powell i reżyser Patrick Hughes na radzieckich czołgach podjechali pod hotel "Carlton" i zablokowali ruch na bulwarze Croisette, wywołując histerię wśród swoich fanów…
 • "Niezniszczalni 3" na planie: Wesley Snipes, Jason Statham i Sylvester Stallone
  "To był fantastyczny pierwszy dzień zdjęć do >>Niezniszczalnych 3<<. Wspaniale jest pracować z Harrisonem i naszym reżyserem, Patrickiem" – napisał Arnold Schwarzenegger na swoim profilu w serwisie Instagram. Prace na planie "The Expendables 3" ruszyły, a my mamy z niego zdjęcia.
 • Sylvester Stallone w filmie "Niezniszczalni 2"
  Dość twardzieli ubranych w obcisłe kombinezony z kolorowymi wzorkami albo doczepionymi uszami. Nadszedł czas prawdziwych facetów, czas "Niezniszczalnych". Bohaterów, jakich pamiętamy z sensacji z lat 80. z wypożyczalni kaset wideo. Z dużymi giwerami i pięściami jak bochenki chleba. Stallone, Statham, Willis, Schwarzenegger, Lundgren, Li powracają z jeszcze większą ekipą. "Niezniszczalni 2" demolują podwójnie.
 • Premiera filmu "Niezniszczalni 2"
  W Polsce będzie można obejrzeć ich w akcji od 24 sierpnia, ale Hollywood już widziało drugą odsłonę "Niezniszczalnych". Na wielkiej premierze w Los Angeles pojawili się aktorzy, twórcy i fani. Chwilami było bardzo rodzinnie. Zobacz zdjęcia!
 • Nicolas Cage też będzie niezniszczalny
  Do kin nie trafił jeszcze obraz "Niezniszczalni 2", a Sylvester Stallone już przymierza się do trzeciej części. Ponownie chce powiększyć obsadę, m.in. o Nicolasa Cage'a.
 • Niezniszczalni 2
  Wielkie gwiazdy kina sensacyjnego lat 80. znów razem na ekranie! Pierwsza część "Niezniszczalnych" była hitem, więc ciąg dalszy musiał nastąpić. W drugiej odsłonie dzielni najemnicy będą się mścić za śmierć brutalnie zamordowanego Toola i ratować jego córkę, dlatego solidnej dawki akcji, wybuchów, pojedynków i muskułów możemy być pewni. "Niezniszczalni 2" w kinach od 17 sierpnia, u nas już teraz pierwsze kadry z produkcji z licencją na hit.