• Magda Gessler
  Magda Gessler w swojej codziennej pracy ma styczność z smakowitymi potrawami i pysznymi słodkościami. Okazuje się jednak, że słynna restauratorka nie zajada się tymi specjałami, bowiem nieustannie jest na ostrej diecie.
 • Dietetyczne must have!
  Eksperci prześcigają się w wymienianiu nowych i oryginalnych produktów, jak również dobrze ci znanych, które powinny znaleźć się w naszej diecie. Zobacz, o których w 2014 roku będzie głośno.
 • Smutna kobieta w kuchni
  Co ma wspólnego rozmiar talerza, chrupkość chipsów, włączony telewizor i obecność znajomych? To, że wszystko to wpływa na to, ile i co zjesz. A to z kolei odbije się na Twoim wyglądzie, samopoczuciu, zarobkach i relacjach z innymi. Mateusz Grzesiak, psycholog i trener personalny, radzi, jak poprawnie ułożyć swoje relacje z jedzeniem.
 • Co szkodzi zębom?
  Karnawał trwa i jak się bawić, to się bawić na całego, jednak nie wszystko, co jemy jest dobre dla naszych zębów, a niektóre produkty mogą im nawet zaszkodzić. Na pierwszy rzut oka mogą wyglądać na zdrowe i pożywne, niestety, najczęściej mogą uszkodzić zęby.
 • Chuda wołowina
  Po co katować się restrykcyjną dietą? Po co zapijać głód wodą? Oto siedem produktów, które warto włączyć do diety, by zachować szczupłą sylwetkę i uchronić się przed chorobami wynikającymi z niezdrowego odżywiania się.
 • Kto ma najzdrowszą dietę
  Eksperci z organizacji Oxfam sprawdzili, w którym kraju jest łatwy dostęp do żywności i kosztuje tam ona stosunkowo niedużo. Oraz, gdzie dieta jest najzdrowsza i ludność nie cierpi na choroby dietozależne. Zobacz.
 • Otyłość
  Dietetyk Konrad Gaca, znany z programu "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu", jest zaniepokojony otyłością Polaków. – Mamy najwyższy współczynnik wzrostu otyłości wśród dzieci. To jest przerażające – uważa dietetyk. Jego zdaniem wiele zależy od rodziców, którzy powinni zadbać o aktywny sposób spędzania wolnego czasu dzieci i wprowadzać zdrowe nawyki żywieniowe.
 • kobieta chora katar grypa przeziębienie
  Gdy łamie cię w kościach lub cieknie z nosa, odwiedź aptekę, ale też przejrzyj spiżarnię, lodówkę albo wybierz się do najbliższego warzywniaka. Przede wszystkim jednak postaw na zdrowy tryb życia.
 • Wegetarianizm
  Odżywianie się wyłącznie owocami, które spadły z drzewa, całkowita rezygnacja z potraw gotowanych, czy jedzenie jedynie kiełków zbóż i warzyw – kontrowersje wzbudzają nie tylko skrajne odmiany, ale nawet najbardziej popularna forma wegetarianizmu. Choć niektórzy nie są w stanie wyobrazić sobie jednego obiadu bez mięsa, od wegetarian można się wiele nauczyć, nie zmieniając drastycznie swoich przyzwyczajeń.
 • 25 proc. dzieci w USA ma nadwagę
  Pierwsza dama USA, lansując zdrową dietę w szkołach, przegrała bój z przyzwyczajeniami.