• 1. Jennifer Lawrence - 52 000 000 dolarów
  Magazyn "Forbes" przedstawił zestawienie najlepiej zarabiających aktorek. Najbogatsza okazała się Jennifer Lawrence...
 • Jennifer Aniston, Angelina Jolie
  Konflikt pomiędzy Jennifer Aniston i Angeliną Jolie narodził się 10 lat temu, kiedy to Angie ukradła Jen męża. Plotkarska prasa od tego momentu wielokrotnie rozpisywała się na temat rzekomej nienawiści, jaką darzą się była i obecna żona Brada Pitta. Ostatnio, Aniston po raz pierwszy zdecydowała się skomentować tę sprawę.
 • 1. Kristen Stewart
  Prestiżowy magazyn "Forbes" opublikował nową listę najlepiej opłacanych aktorek w Hollywood. Na jej szczycie znalazła się 21-letnia Kristen Stewart, gwiazda popularnej sagi filmów "Zmierzch". Młoda aktorka w ostatnim roku zainkasowała 34,5 mln dolarów i zostawiła w tyle wielkie damy Fabryki Snów. Przy przygotowywaniu zestawienia brano pod uwagę takie czynniki jak bezpośrednia płaca za rolę, udziały w zyskach, uczestnictwo w reklamach oraz tantiemy.
 • Jennifer Aniston
  Angelina Jolie i Brad Pitt mają zamiar pobrać się tego lata. Podobno była żona Brada, Jennifer Aniston dość histerycznie reaguje na wszelkie doniesienia na temat słynnej pary. Jednak coś się właśnie w niej zmieniło.
 • Jennifer Aniston
  Ślub Jennifer Aniston i Justina Theroux miał się odbyć tego lata na Krecie, skąd pochodzi rodzina aktorki. Jednak do uroczystości najprawdopodobniej nie dojdzie. Dlaczego?
 • Jennifer Aniston
  Wydaje się, że Jennifer Aniston jest szczęśliwa u boku Justina Theroux - obsypuje narzeczonego prezentami i planuje wspólne życie. Ale jak się okazuje, stara miłość jednak nie rdzewieje.
 • Angelina Jolie i Brad Pitt
  Jennifer Aniston i Angelina Jolie raczej nie zostaną przyjaciółkami, ale jest szansa na poprawę stosunków pomiędzy aktorkami. Aniston pierwsza wyciągnęła rękę na zgodę i wysłała Jolie kwiaty z gratulacjami jej reżyserskiego debiutu.
 • Jennifer Aniston
  Jennifer Aniston jest przekonana, że plotki na temat jej rzekomego konfliktu z Bradem Pittem i Angeliną Jolie nigdy nie znikną z pierwszych stron tabloidów.
 • Seksbomba czy… dziewczyna z sąsiedztwa? Jennifer Aniston najseksowniejszą kobietą wszech czasów
  Zawsze nazywana była raczej miłą i zabawną dziewczyną z sąsiedztwa niż wielką seksbombą. Gdy stanęła na ołtarzu obok samego Brada Pitta, wydała się swoistym współczesnym Kopciuszkiem – i nadal tą brzydszą połówką pomarańczy. Na dodatek nie młodnieje. A jednak to 42-letnia Jennifer Aniston została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą wszech czasów, pokonując tym samym takie seksbomby jak Marilyn Monroe czy dawna rywalka, Angelina Jolie. Aniston może pochwalić się podziwianą fryzurą i ciałem, po mistrzowsku wyrzeźbionym ćwiczeniami w pocie czoła. Czy to właśnie to przesądziło o zwycięstwie gwiazdy w plebiscycie magazynu „Men’s Health”? A może mężczyźni wolą… dziewczyny z sąsiedztwa? Zobacz galerię zdjęć!
 • Brad Pitt
  Jeszcze niedawno wyznawał w wywiadach, że jego była żona to straszliwa nudziara i prawdziwe życie zaczęło się dla niego w momencie, gdy poznał obecną partnerkę. Teraz zaskoczył wszystkich, zapraszając Jennifer Aniston na przedświątecznego drinka. O co chodzi?