• Włosy godne pożądania! Oto najlepiej uczesane gwiazdy na świecie
  Krótko ostrzyżone, zachowawczo przeciętne czy kuszące burzą niesfornych loków? Które fryzury gwiazd budzą największe pożądanie? Odpowiedzi udzieliła firma Yahoo, która ogłosiła ranking najczęściej wyszukiwanych fryzur gwiazd w 2011 roku (Top Celebrity Hairstyle Searches on Yahoo 2011). Zgadzacie się z takim wyborem? Zobaczcie najlepiej uczesane gwiazdy!
 • Jennifer Aniston
  Dotychczas uchodziła za niekwestionowaną królową...stylizacji włosów. To fryzurę a la Jennifer Aston przez lata chciały mieć kobiety na całym świecie. Jednak w 2011 roku aktorce nie udało się obronić swojej mocnej pozycji.
 • Gwiazdy w warkoczach
  Warkocz to uczesanie, które kojarzy się z uroczą, małą dziewczynką biegnącą do przedszkola. Są jednak takie sposoby na zaplecenie warkocza, które sprawiają, że uzyskujemy seksowną a przede wszystkim, bardzo modną w obecnym sezonie fryzurę. Zanim zaczniesz eksperymentować z tym uczesaniem przed lustrem, zaczerpnij inspirację od znanych kobiet. Oto galeria gwiazd z pięknie zaplecionymi włosami. Które uczesanie wygląda najlepiej?
 • Aniston krytykuje stylistę swoich legendarnych fryzur
  To na niej wzorowały się tysiące kobiet. Zakłady fryzjerskie przeżywały oblężenie tłumów ze zdjęciami filmowej Rachel w ręku. A jednak sama zainteresowana na legendarnej fryzurze nie pozostawia suchej nitki…