• Jennifer Aniston
  Najseksowniejsza kobieta wszech czasów tym razem zaskoczyła swoim wizerunkiem. Jennifer Aniston, znana z wyrzeżbionego cała i eksponujących je seksownych mini, posła na bardziej "grzeczny" wizerunek. Jak wypadła - adekwatnie do tytułu najseksowniejszej? Niekoniecznie...
 • Jennifer Aniston
  Kilka dni temu okrzyknięto ją najseksowniejszą kobietą wszech czasów. Jednak 42-letnia gwiazda przyznaje, że nie zawsze zachwycała swoim wyglądem... Jak kiedyś wyglądała? Zdziwisz się!
 • Seksbomba czy… dziewczyna z sąsiedztwa? Jennifer Aniston najseksowniejszą kobietą wszech czasów
  Zawsze nazywana była raczej miłą i zabawną dziewczyną z sąsiedztwa niż wielką seksbombą. Gdy stanęła na ołtarzu obok samego Brada Pitta, wydała się swoistym współczesnym Kopciuszkiem – i nadal tą brzydszą połówką pomarańczy. Na dodatek nie młodnieje. A jednak to 42-letnia Jennifer Aniston została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą wszech czasów, pokonując tym samym takie seksbomby jak Marilyn Monroe czy dawna rywalka, Angelina Jolie. Aniston może pochwalić się podziwianą fryzurą i ciałem, po mistrzowsku wyrzeźbionym ćwiczeniami w pocie czoła. Czy to właśnie to przesądziło o zwycięstwie gwiazdy w plebiscycie magazynu „Men’s Health”? A może mężczyźni wolą… dziewczyny z sąsiedztwa? Zobacz galerię zdjęć!
 • O nich marzymy! Najbardziej pożądane części ciała w show-biznesie
  Mężczyźni fantazjują o bliższym z nimi kontakcie, kobiety o tym, by stać się posiadaczkami takich samych. O czym mowa? O najbardziej pożądanych częściach ciała w świecie show-biznesu. Samą czołówkę najgorętszych rejonów na celebryckiej mapie ciała wyłonił ranking, przeprowadzony wśród internautów na portalu OMG.Yahoo.com. Seksowna pupa Pippy Midldleton, długie nogi Blake Lively czy umięśniony brzuch Jennifer Aniston – które "atrybuty" gwiazd zwyciężyły w tym wyścigu? Oto słynne posiadaczki najgorętszych części ciała!
 • Jennifer Aniston i Brad Pitt najgorętsi
  Okazuje się, że byli małżonkowie, Jennifer Aniston i Brad Pitt, nadal mają coś wspólnego. Chodzi o ich sylwetki, dzięki którym znaleźli się na szczycie najnowszego plebiscytu na "Najgorętsze ciała show-biznesu".