• 1. Jennifer Lawrence - 52 000 000 dolarów
  Magazyn "Forbes" przedstawił zestawienie najlepiej zarabiających aktorek. Najbogatsza okazała się Jennifer Lawrence...
 • Najlepsza aktorka w filmie dramatycznym:
  Złote Globy to, obok statuetek Amerykańskiej Akademii Filmowej, najsłynniejsze nagrody filmowe na świecie. Może nie tak cenione, ale równie pożądane, zaś nominacje do nich uznawane są za wstęp do Oscarów. Dziś zostaną wręczone po raz 72. Zobaczcie kto i za co ma szanse na nagrody Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej?
 • Najlepsza aktorka w filmie dramatycznym:
  Znamy już listę nominacji do Złotych Globów 2015. W kategoriach aktorskich wiele jest na niej znanych nazwisk. Gwiazdy królują szczególnie wśród wykonawców nominowanych za udział w komediach. Ale pojawił się też nowy trend – poszukiwanie nowych ludzi, aktorów rzadko rozpieszczanych nagrodami. Widoczny zwłaszcza na liście nominacji za role dramatyczne. Zobaczcie kto i za co ma szanse na nagrody Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej?
 • Włosy godne pożądania! Oto najlepiej uczesane gwiazdy na świecie
  Krótko ostrzyżone, zachowawczo przeciętne czy kuszące burzą niesfornych loków? Które fryzury gwiazd budzą największe pożądanie? Odpowiedzi udzieliła firma Yahoo, która ogłosiła ranking najczęściej wyszukiwanych fryzur gwiazd w 2011 roku (Top Celebrity Hairstyle Searches on Yahoo 2011). Zgadzacie się z takim wyborem? Zobaczcie najlepiej uczesane gwiazdy!
 • 1. Angelina Jolie - 30 milionów
  Magazyn "Forbes" opublikował listę dziesięciu najlepiej zarabiających aktorek w Hollywood, podliczając pieniądze zarobione pomiędzy majem 2010 a majem 2011. Na szczycie zestawienia znalazły się Angelina Jolie i Sarah Jessica Parker, z 30 milionami dolarów każda. Oto pełna lista gwiazd przy kasie.