• Paul Greengrass i Matt Damon znów zabierają się za Bourne'a
  Paul Greengrass i Matt Damon spotkają się na planie piątego filmu z serii "Bourne".
 • Jeremy Renner w filmie "Dziedzictwo Bourne'a"
  "Dziedzictwo Bourne'a" zapowiadane było jako uzupełnienie i jednocześnie zamknięcie kultowej serii sensacyjnej o agencie w tarapatach. O Jasonie Bournie jednak się tu tylko mówi, bo w nowym filmie z jego nazwiskiem w tytule pierwsze skrzypce gra zupełnie nowa postać, agent rządowy Aaron Cross w osobie Jeremy'ego Rennera. Bourne bez Bourne'a wchodzi do polskich kin.
 • Jeremy Renner promował nowego Bourne'a w Madrycie
  "Jest wspaniały, to jeden z moich ulubionych aktorów" – mówi o swoim następcy Matt Damon i dodaje, że bardzo chętnie zagra w spin-offie serii przygód Jasona Bourne'a, w której w roli głównej pojawił się Jeremy Renner.
 • Agent rządowy Jeremy Renner
  "Dziedzictwo Bourne'a" – czwarty obraz popularnego cyklu ma stanowić uzupełnienie, a zarazem zamknięcie kultowej serii sensacyjnej o agencie Bournie. Tytuł dzieła został zaczerpnięty z opartej na cyklu Roberta Ludluma książki Erica Van Lustbadera, jednak fabuła ma niewiele wspólnego z historią przedstawioną w powieści. Gwiazdorem "The Bourne Legacy" został Jeremy Renner, który wciela się w zupełnie nową postać, agenta rządowego Aarona Crossa. Polska premiera filmu planowana jest na 10 sierpnia 2012 roku.