• Joachim Brudziński
  Aktywność władzy, która nagle próbuje wszystko za wszelką cenę robić jest kabaretowa - uważa Joachim Brudziński. Szef Komitetu Wykonawczego PiS w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" zauważa też, że działania premier Ewy Kopacz, która jako lider partii przemieszcza się po kraju, ciągnąc za sobą kolumny samochodów czy samoloty, biją po kieszeniach obywateli.
 • Ewa Kopacz i Tomasz Siemoniak
  "PO woli gnić do końca" - przewodniczący komitetu wykonawczego PiS Joachim Brudziński ostro wypowiada się o ostatnich działaniach polityków Platformy.
 • Donald Tusk i Jarosław Kaczyński
  Pojedynek pomiędzy żałosnymi szarlatanami, a dzielnym szefem PiS - tak Joachim Brudziński z PiS, komentuje to, co miało się wydarzyć tuż po expose premier Kopacz. Donald Tusk i Jarosław Kaczyński uścisnęli sobie wówczas dłonie.
 • Ewa Kopacz i Włodzimierz Karpiński
  "Nikt nam tyle nie da co premier Kopacz obieca" - mówi Joachim Brudziński z Prawa i Sprawiedliwości na temat zbliżającego się expose premier Ewy Kopacz. Polityk PiS powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że spodziewa się kolejnej serii obietnic, jak ma to w zwyczaju robić Platforma Obywatelska.
 • Joachim Brudziński
  Poseł PiS Joachim Brudziński ocenił, że "najważniejsze osoby w państwie nawzajem się chronią, bronią i odpychają od siebie odpowiedzialność za to, co wydarzyło się po 10 kwietnia 2010 roku". Zdaniem polityka, wszystko, o czym mówiła Ewa Kopacz w sprawie identyfikacji zwłok, było "wierutnym kłamstwem".