• Matthew McConaughey – "Dallas Buyers Club"
  Jared Leto prawie zagłodził się dla roli w filmie "Dallas Buyers Club", gdzie zagrał ekscentrycznego transwestytę zakażonego HIV. "Po prostu przestałem jeść. Schudłem 13 albo 18 kilo, sam już nie wiem. W pewnym momencie przestałem liczyć. Tak niska waga zmienia sposób chodzenia, siedzenia, myślenia" – przyznał aktor, który ma na koncie już równie drastyczne transformacje. Nie on jeden. Oto najbardziej ekstremalne metamorfozy gwiazd współczesnego kina.
 • Ashton Kutcher na premierze filmu "jOBS"
  Ashton Kutcher, który doskonale radzi sobie jako biznesmen i celebryta, na razie nie znalazł swojego miejsca w świecie filmu.
 • Ashton Kutcher na premierze filmu "jOBS"
  Ashton Kutcher, który doskonale radzi sobie jako biznesmen i celebryta, na razie nie znalazł swojego miejsca w świecie filmu.
 • "jOBS" bez rewelacji – nie porwał widzów, nie zachwycił Steve'a Wozniaka
  "Nieźle się bawiłem, ale nie na tyle, by polecić ten obraz" – mówi współzałożyciel firmy Apple, Steve Wozniak, po premierze filmu "jOBS". Nie był zachwycony zwłaszcza kreacją Ashtona Kutchera. Opowieść o Stevie Jobsie nie stała się też hitem kasowym. Przynajmniej w amerykańskich kinach, do których trafiła w ostatni weekend.
 • Forest Whitaker w filmie "The Butler"
  Obraz "The Butler" Lee Danielsa zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office'u z wynikiem 25 milionów dolarów.
 • "JOBS" w kinach od 30 sierpnia
  W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "JOBS" z Ashtonem Kutcherem w roli Steve'a Jobsa.
 • Ashton Kutcher ze szkolnym kumplami w 1995 roku
  Ashton Kutcher od małego dobrze rokował. Takie wnioski można wysnuć patrząc na zdjęcia jednego z najbardziej znanych dziś aktorów w czasach, gdy uczęszczał do Clear Creek Amana High School. Był też dzieciakiem bardzo aktywnym – trenował wrestling, zapasy, baseball, śpiewał, tańczył i występowania w szkolnych przedstawieniach. Oto gwiazdor Hollywood na archiwalnych fotografiach.
 • Ashton Kutcher w filmie "Jobs"
  "Jobs", w którym Ashton Kutcher wciela się w Steve'a Jobsa, przedstawia życie i karierę założyciela firmy Apple w latach 1971-2000. Twórcy starają się pokazać zarówno wzloty, jak i upadki geniusza przemysłu komputerowego.