• Julia Rosnowska, gwiazda TVN-owskiego serialu "Julia", w wywiadzie dla PAP Life opowiedziała o pracy na planie telenoweli oraz o tym, jak do angaży w serialach odnoszą się jej koledzy i wykładowcy ze szkoły filmowej .
  • "Julia" zadebiutowała na antenie stacji TVN w grudniu. Serial zastąpił w swoim paśmie poprzedzający go "Prosto w serce" z Anną Muchą i Filipem Bobkiem. Niestety okazuje się, że nowi bohaterowie przyciągają przed ekrany jeszcze mniejszą publiczność niż ich poprzednicy. Czy po wakacjach serial powróci na antenę?
  • Julia Rosnowska
    Jeśli myśleliście, że nowa gwiazda TVN-u Julia Rosnowska, pojawiła się w serialu "Julia" znikąd, to byliście w błędzie. Jak donosi Fakt, młodziutka aktorka jest córką znanej widzom polskich seriali, Bernardetty Machały-Krzeminskiej.
  • "Julia"
    Julia Rosnowska to nowa gwiazda stacji TVN, którą możemy oglądać w emitowanym od niedawna serialu "Julia". Młodziutka aktorka w rozmowie z Faktem opowiedziała, jakie wyzwania postawiła przed nią praca na planie nowej produkcji.
  • Premiera serialu "Julia" dziś na antenie TVN
    Boksującą Annę Muchę zastąpi debiutująca na ekranie Julia Rosnowska. W nowym serialu TVN-u, który od stycznia zastąpi nadawany obecnie "Prosto w serce", wystąpią również dobrze znani widzom Marta Żmuda Trzebiatowska, Krystian Wieczorek i Michał Lewandowski. Już dziś wieczorem, po emisji ostatniego odcinka produkcji z Anną Muchą i Filipem Bobkiem, widzowie będą mogli zapoznać się z bohaterami nowej produkcji. Pierwszy odcinek "Julii" zostanie wyemitowany na antenie TVN o godzinie 18.25.