• Największe absurdy w polskich serialach
  Seriale zaliczane do typu telenowel, charakteryzuje ponoć niezwykłe podobieństwo do zwykłego życia przeciętnego Polaka. Tymczasem okazuje się, że w tego typu produkcjach nie brakuje absurdów, które w zwyczajnym życiu nie miałyby prawa się wydarzyć .
 • Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Julia". Stacja TVN, specjalnie dla nich przygotowała kontynuację losów ich ulubionych bohaterów. Nowe odcinki będzie można obejrzeć wyłącznie w Internecie.
 • Największe serialowe klapy 2012 roku
  W 2012 roku na ekranach polskich stacji telewizyjnych zadebiutowało wiele nowych seriali, niestety nie wszystkie z nich okazały się godne uwagi. Oto nasz subiektywny ranking największych serialowych klap minionego roku.
 • W minionym tygodniu stacje TVN zakończyła emisję codziennego serialu "Julia". Jak pokazują badania, telenowela miała słabszą oglądalność niż jej poprzednicy, czyli seriale "Prosto w serce", "Majka" i "BrzydUla".
 • Finał serialu "Julia"
  Już dziś o godzinie 17.25 stacja TVN wyemituje finałowy odcinek serialu "Julia". Jak zakończą się przygody bohaterów telenoweli? Czy Julia i Janek w końcu będą razem? Czy Monikę spotka zasłużona kara? Wyjaśnienie wszystkich wątków nastąpi już w dzisiejszym odcinku.
 • Widzowie serialu "Julia" z końcem roku będą musieli pożegnać bohaterów ulubionej produkcji. Stacja TVN kończy emisję serialu i planuje zastąpienie jej nowym tytułem. Nie wiadomo jednak, czy będzie to kolejna telenowela.
 • Julia Rosnowska, gwiazda TVN-owskiego serialu "Julia", w wywiadzie dla PAP Life opowiedziała o pracy na planie telenoweli oraz o tym, jak do angaży w serialach odnoszą się jej koledzy i wykładowcy ze szkoły filmowej .
 • Serialowe klapy sezonu
  W 2012 roku na antenie polskich stacji telewizyjnych pojawiło się kilka nowych seriali, które miały podbić serca publiczności. Niektóre z nich faktycznie odniosły sukces, inne niestety nie spodobały się widzom. Oto zestawienie produkcji, które osiągnęły bardzo niskie wyniki oglądalności.
 • "Julia" zadebiutowała na antenie stacji TVN w grudniu. Serial zastąpił w swoim paśmie poprzedzający go "Prosto w serce" z Anną Muchą i Filipem Bobkiem. Niestety okazuje się, że nowi bohaterowie przyciągają przed ekrany jeszcze mniejszą publiczność niż ich poprzednicy. Czy po wakacjach serial powróci na antenę?
 • Już 29 marca (czwartek) fanów serialu "Julia" czekają kolejne emocje. Janek Janicki oświadczy się swojej partnerce, Monice Miller. Jak na tą decyzję zareaguje zakochana w nim główna bohaterka Julia Chmielewska?