• Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Julia". Stacja TVN, specjalnie dla nich przygotowała kontynuację losów ich ulubionych bohaterów. Nowe odcinki będzie można obejrzeć wyłącznie w Internecie.
 • W minionym tygodniu stacje TVN zakończyła emisję codziennego serialu "Julia". Jak pokazują badania, telenowela miała słabszą oglądalność niż jej poprzednicy, czyli seriale "Prosto w serce", "Majka" i "BrzydUla".
 • Finał serialu "Julia"
  Już dziś o godzinie 17.25 stacja TVN wyemituje finałowy odcinek serialu "Julia". Jak zakończą się przygody bohaterów telenoweli? Czy Julia i Janek w końcu będą razem? Czy Monikę spotka zasłużona kara? Wyjaśnienie wszystkich wątków nastąpi już w dzisiejszym odcinku.
 • Widzowie serialu "Julia" z końcem roku będą musieli pożegnać bohaterów ulubionej produkcji. Stacja TVN kończy emisję serialu i planuje zastąpienie jej nowym tytułem. Nie wiadomo jednak, czy będzie to kolejna telenowela.
 • Julia Rosnowska, gwiazda TVN-owskiego serialu "Julia", w wywiadzie dla PAP Life opowiedziała o pracy na planie telenoweli oraz o tym, jak do angaży w serialach odnoszą się jej koledzy i wykładowcy ze szkoły filmowej .
 • "Julia" zadebiutowała na antenie stacji TVN w grudniu. Serial zastąpił w swoim paśmie poprzedzający go "Prosto w serce" z Anną Muchą i Filipem Bobkiem. Niestety okazuje się, że nowi bohaterowie przyciągają przed ekrany jeszcze mniejszą publiczność niż ich poprzednicy. Czy po wakacjach serial powróci na antenę?
 • Już 29 marca (czwartek) fanów serialu "Julia" czekają kolejne emocje. Janek Janicki oświadczy się swojej partnerce, Monice Miller. Jak na tą decyzję zareaguje zakochana w nim główna bohaterka Julia Chmielewska?
 • "Julia"
  Serial "Julia" zadebiutował na antenie TVN w grudniu, a od stycznia widzowie mogą oglądać kolejne odcinki w każdy dzień powszedni. Niestety, intensywnie promowana w mediach produkcja osiąga bardzo słabe wyniki oglądalności.
 • "Julia"
  Julia Rosnowska to nowa gwiazda stacji TVN, którą możemy oglądać w emitowanym od niedawna serialu "Julia". Młodziutka aktorka w rozmowie z Faktem opowiedziała, jakie wyzwania postawiła przed nią praca na planie nowej produkcji.
 • Prosto w serce vs. Majka, to starcie wygrała Joanna Osyda
  Kilka dni po emisji ostatniego odcinka serialu "Prosto w serce", portal wirtualnemedia.pl opublikował podsumowujące produkcję dane. Okazuje się, że telenowela z Anną Muchą i Filipem Bobkiem w rolach głównych zaskarbiła sobie mniejszą publiczność niż poprzedzający ją serial "Majka".