• Pierwsze pożegnanie w nowej edycji show "Bitwa na głosy" za nami. W sobotę program opuściła drużyna prowadzona przez Roberta Gawlińskiego. Najlepiej zaprezentowały się zaś chóry Andrzeja Pasiecznego, Libera oraz Piotra Rubika .
 • "Bitwa na głosy"
  W sobotnim odcinku programu "Bitwa na głosy" po raz pierwszy zaprezentowała się druga czwórka zespołów kierowanych przez gwiazdy. Tym razem na scenie zobaczyliśmy drużynę Beaty Kozidrak, Roberta Gawlińskiego, Libera i Julii. Najwięcej głosów publiczności i gwarancję bezpieczeństwa w kolejnym odcinku uzyskała drużyna dowodzona przez młodziutką wokalistkę.
 • "Bitwa na głosy"
  W ten weekend startuje nowa edycja muzycznego show TVP2 "Bitwa na głosy". Nowi trenerzy drużyn, odświeżone jury i nowy duet prowadzących, to nie jedyne zamiany w programie. Zanim zespoły przystąpią do wokalnego starcia, przyjrzyjmy się wszystkim gwiazdom, które będą tworzyły 3. edycję show.
 • W sobotę rusza kolejna edycja muzycznego show "Bitwy na głosy". W programie pojawią się nowe gwiazdy i odmienione jury. Oprócz Alicji Węgorzewskiej, wokalne popisy drużyn oceniać będą: Katarzyna Zielińska, Wojciech Jagielski i Tomasz "Titus" Pukacki .
 • Katarzyna Zielińska i Tomasz "Titus" Pukacki zasiądą w jury nowej edycji "Bitwy na głosy". Nowi eksperci zastąpią Zbigniewa Zamachowskiego oraz Sonię Bohosiewicz, którzy oceniali wokalne starcia drużyn w poprzedniej odsłonie show.
 • Telewizja Polska kilka dni temu zapowiedziała kolejną edycję show "Bitwa na głosy", która pojawi się na antenie już jesienią. Oczywistym jest, że w roli trenerów i mentorów wokalnych drużyn zobaczymy innych artystów niż w poprzedniej edycji. Czy podobna wymiana gwiazd nastąpi także w składzie jury?
 • Bitwa na głosy
  Druga edycja muzycznego show "Bitwa na głosy" zadebiutuje na antenie TVP2 już 3 marca. Na zorganizowanej wczoraj konferencji prasowej, producenci przedstawili nowy skład jury, który będzie oceniał występy drużyn prowadzonych przez gwiazdy polskiej sceny. Przyjrzyjmy się pełnej obsadzie najnowszej edycji programu .
 • Sonia Bohosiewicz i Zbigniew Zamachowski
  Trenerów drugiej edycji show "Bitwa na głosy" znamy już od dawna, natomiast skład jurorski produkcja długo trzymała w tajemnicy. Teraz wiemy już, że wokalne popisy uczestników oceniać będą miedzy innymi Sonia Bohosiewicz i Zbigniew Zamachowski.
 • Grażyna Szapołowska i Sonia Bohosiewicz
  Wiadomość o tym, że Grażyna Szapołowska nie pojawi się w kolejnej edycji programu "Bitwa na głosy" pojawiła się w mediach kilka tygodni temu i była dużym zaskoczeniem dla wszystkich widzów muzycznego show Dwójki.
 • Edyta Górniak
  Pojawienie się Edyty Górniak w jednym z muzycznych programów z pewnością przyciągnąłby przed telewizory szeroką publiczność. W końcu diva wciąż budzi silne emocje i jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny. Czy artystka zaszczyci swoją obecnością jeden z wiosennych talent-show?