• "Top Model"
  Castingi do nowej edycji "Top Model" ruszyły pełną parą. W Rzeszowie po raz pierwszy spotkało się całe jury, wraz z nową członkinią, Katarzyną Sokołowską. Choreografka i reżyserka pokazów mody zastąpiła w programie Karolinę Korwin-Piotrowską. Zobacz, jak prezentuje się jury w nowym składzie.
 • "X Factor"
  Etap pierwszych castingów za nami, teraz czas na bootcamp. W najbliższym odcinku "X Factor" jurorzy przesłuchają wszystkich uczestników i wybiorą najlepszych, którzy przejdą do kolejnego poziomu rywalizacji. Wiemy też, jakie grupy jurorzy dostaną pod opiekę. Czesław zajmie się zespołami, Tatiana najmłodszymi uczestnikami, a Kubie przypadnie grupa powyżej 24 roku życia.
 • Wielkie gwiazdy w jury, wielkie gwiazdy na scenie, mimo tego, widownia nie dopisuje. "Bitwa na głosy 2" ma mniejszą oglądalność niż muzyczne show TVN "X Factor".
 • Emocjonująca walka w Warszawie, o ostatnie miejsca w 36-tce, dostarczyła niezapomnianych wrażeń zarówno jurorom, uczestnikom, publiczności, jak i całej produkcji "You Can Dance – Po prostu tańcz!". Doszło do precedensowego werdyktu trójki jurorów. Kto dołączył do grona wybrańców?
 • Już za 2 tygodnie w programie "X Factor" zobaczymy relacje z domów jurorskich. Kuba Wojewódzki , Tatiana Okupnik i Czesław Mozil wybiorą 9 finalistów 2. edycji show. W podjęciu tej trudnej decyzji pomoże im trójka ekspertów. Będą to Ewa Farna, Leszek Możdżer i Verona Chard.
 • W ostatnim 3. już odcinku nowej edycji "X Factor" nie zabrakło utalentowanych wokalistów. Na castingu pojawili się miedzy innymi, znany z pierwszej edecji programu Dawid Podsiadło oraz urokliwa Klaudia Szafrańska.
 • W sobotę na antenie stacji TVN wyemitowany został premierowy odcinek najnowszej edycji programu "X Factor". Jury z nowym nabytkiem w postaci Tatiany Okupnik przesłuchiwało wielu wokalistów, wśród których znalazło się kilka prawdziwych talentów. Największy zachwyt wzbudzili Anna Antonik, Piotr Zioła i Asteja Dec. Zobacz ich występy.
 • Kora
  Już w najbliższy weekend na antenę telewizji Polsat powróci program "Must be the music. Tylko muzyka". W trzeciej edycji tej popularnej produkcji, w jury ponownie zasiądzie Kora. W rozmowie z Pap Life artystka opowiedziała o poziomie uczestników kolejnej odsłony muzycznego show.