• Katarzyna Zielińska
    W związku z niską oglądalnością premierowego odcinka nowego programu "SuperSTARcie", Telewizja Polska postanowiła zwiększyć atrakcyjność produkcji zapraszając do jury gwiazdy i celebrytów, znanych szerokiej publiczności. W najbliższym odcinku, występy uczestników będzie oceniała Katarzyna Zielińska.
  • "Bitwa na głosy"
    W ten weekend startuje nowa edycja muzycznego show TVP2 "Bitwa na głosy". Nowi trenerzy drużyn, odświeżone jury i nowy duet prowadzących, to nie jedyne zamiany w programie. Zanim zespoły przystąpią do wokalnego starcia, przyjrzyjmy się wszystkim gwiazdom, które będą tworzyły 3. edycję show.
  • W sobotę rusza kolejna edycja muzycznego show "Bitwy na głosy". W programie pojawią się nowe gwiazdy i odmienione jury. Oprócz Alicji Węgorzewskiej, wokalne popisy drużyn oceniać będą: Katarzyna Zielińska, Wojciech Jagielski i Tomasz "Titus" Pukacki .
  • Katarzyna Zielińska i Tomasz "Titus" Pukacki zasiądą w jury nowej edycji "Bitwy na głosy". Nowi eksperci zastąpią Zbigniewa Zamachowskiego oraz Sonię Bohosiewicz, którzy oceniali wokalne starcia drużyn w poprzedniej odsłonie show.